Trzech kierujących pod wpływem wyeliminowanych z ruchu

0
1010

Lwóweccy policjanci zatrzymali na terenie powiatu 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. To wynik policyjnych kontroli z minionej doby. Teraz postępowaniem nieodpowiedzialnych mężczyzn zajmie się sąd.

 

 

Minionej doby lwóweccy policjanci zatrzymali na terenie powiatu 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu.

Wczoraj przed godziną 18:00 mundurowi z lwóweckiej drogówki we Wleniu dokonali kontroli rowerzysty. Okazało się, że 62-latek zdecydował się na jazdę mając 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Brakiem wyobraźni wykazał się również 21-letni kierowca forda, który dzisiejszej nocy po godzinie 01:00 został zatrzymany do kontroli na Alei Wojska Polskiego w Lwówku Śląskim. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1 promil alkoholu.

 

 

Trzy godziny później również w Lwówku Śląskim policjanci udaremnili dalszą podróż 37-latkowi, który kierował osobowym VW. W jego przypadku badanie urządzeniem wykazało 0,6 promila.

Policjanci apelują, aby każdy reagował na niebezpieczne zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych. Każdy, nawet anonimowo, może powiadomić najbliższą jednostkę Policji o takim zachowaniu dzwoniąc pod numer telefonu 112. Funkcjonariusze będą sprawdzać takie sygnały.

-/starszy sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here