Trwają prace na ulicy Kolejowej w Gryfowie Śląskim.

3
821
fot.: UGiM Gryfów Śląski

Pod koniec marca ruszyły prace na odcinku od skrzyżowania ulic Jeleniogórskiej i Kolejowej na granicy działki nr 141 i 186 w Gryfowie Śląskim do ul. Polnej dz. nr 67/6 przy Dworcu PKP w Gryfowie Śląskim.

 

 

Wyłonionym w przetargu wykonawcą jest konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Melioracji i Inżynierii Środowiska „EKO-MEL“ Spółka z o.o., z siedzibą w Jeleniej Górze oraz Jadar s.c. Jarosław Niedzielski i Adam Balicki, – Uczestnik Konsorcjum z siedzibą w Wojcieszycach.

Roboty polegają na wymianie dwóch odcinków sieci wodociągowej zlokalizowanych pod chodnikiem przy ul. Kolejowej w Gryfowie Śląskim oraz budowie dwóch odcinków kanalizacji sanitarnej. W ramach zadania zostanie również wykonany nowy chodnik. – wyjaśnia Monika Gałucha Inspektor ds. zamówień publicznych w Urzędzie Gminy i Miasta Gryfów Śląski.

Planowany termin zakończenie inwestycji 30 listopada 2023 r.

 

 

Zadanie jest realizowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych oraz środków własnych budżetu Gminy Gryfów Śląski.

smart

3 KOMENTARZE

  1. A panowie pracownicy niezłą premie sobie przyznali wykopując stary poniemiecki kabel telekomunikacyjny i stare rury… Po kilka razy dziennie w pobliskim skupie złomu na kwotę po ponad 1000zlotych sprzedawali

  2. Super, że w końcu robią ten chodnik, bo można tam było nogi połamać… Szkoda tylko, że jakoś nikt się nie chwali faktem, że przy okazji zdążyli odciąć coś spartolić i doprowadzili do zalania piwnic mieszkańców…

  3. Ale barierek ograniczających wjazd samochodów na chodnik przy lokalach użytkowych (PASJA)brak, czyżby zapomnieli? Panie radny niech Pan zadziała niedługo wybory samorządowe.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here