To był zimny weekend dla drużyn Czarnych Lwówek Śląski

4
953

Ten sezon dla seniorów nie należy do najbardziej udanych. Znacznie lepiej radzą sobie drużyny młodzieżowe. Jednak w ten weekend i one musiały posmakować goryczy porażki. Niestety, nie zawsze można wygrywać, a sukces odnosi się wytrwałością i ciężką pracą, natomiast porażki winny budować charakter drużyny i motywować zawodników do jeszcze większego wysiłku. Taką też nadzieję mają wierni kibice Czarnych.

 

 

Po rozegraniu 25 z 30 meczy w tym sezonie, drużyna seniorów Czarnych Lwówek Śląski nadal okupuje dół tabeli. Aczkolwiek zawodnicy z meczu na mecz radzą sobie coraz lepiej. W niedzielnym spotkaniu „u siebie”, Czarni zremisowali ze znacznie wyżej notowaną Viktorią Jelenia Góra. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Zimny prysznic od rywali otrzymały drużyny młodzieżowe. Młodzicy Czarnych Lwówek Śląski przegrali w spotkaniu z Majdanem Bolesławiec 1-9. Natomiast Juniorzy Młodsi musieli uznać wyższość BKS-u Bolesławiec, który strzelił 8 goli tracąc przy tym tylko jedną bramkę.

 

 

Znakomicie mecz z Pisarzowicami zakończyła drużyna Juniorów Starszych Czarnych Lwówek Śląski, wygrywając 2 – 0.

Władze Klubu Czarnych Lwówek Śląski składają podziękowania dla sieci Netto Lwówek Śląski, za wsparcie drużyny i zakup wody mineralnej dla zawodników.

 

4 KOMENTARZE

  1. Chłopcy czasem nie mają czym dojechać na mecz. Zamiast budować szczalnie (tężnie) dla tej patologii z parku, co od rana okupują ławki i chleją… warto dofinansować młodych, oni i tak nie mają tu za wiele atrakcji. Wstyd, że jedyny klub, który istnieje od tylu lat został tak pominięty przez władze miasta.

  2. Tak to prawda,władze miasta i gminy Lwówek Śląski,nie interesują się sportem w mieście.Jedyna drużyna Czarni Lwówek Śląski,z wieloletnią historią jest niezauważalna.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here