Tego kota prawdopodobnie ktoś zabił

15
2221

Jak mówi nam właściciel tego pięknego kotka, to nie pierwsza taka sytuacja w mieście. Pan Robert nie rozumie, co zawiniło biedne zwierzę?

 

Do zdarzenia doszło w sobotę 8 stycznia w Lubomierzu, w okolicach pomiędzy ogólniakiem a kościołem. Kot rano został wypuszczony z domu, jednak do niego już nie wrócił. Właściciel znalazł zwierzę kilka godzin później na chodniku. Jak mówi prawdopodobnie ktoś przetrącił mu kark.

Mężczyzna wspomina, iż to nie pierwsze takie zdarzenie. I nie jest w stanie zrozumieć, co mogło kierować osobą, która dopuściła się tego czynu.

Pan Robert zwraca się jednocześnie do wszystkich osób, które mogły coś widzie, lub wiedzą, co stało się z jego kotem o kontakt, o pozostawienie wiadomości w komentarzach.

15 KOMENTARZE

  1. Po prostu brak słów, halo Lubomierz zwierzęta to też istoty żywe. W Lubomierzu też walesa się rzadko ale jednak mały kundelek brązowo biały chuderlinka z łańcuchem czyli czyjś jest. Często go widzę od strony Chopina, jest chudy i zlękniony też miał co najmniej 10cm otwartą ranę teraz już zagojona. Nie dał się złapać i chowa się. Może SM by się zainteresowała czyj jest i pouczyła właściciela o karmieniu, i po prostu szacunku do psiaka

  2. No właśnie, wypuścił kotka rano z domu. Kotek łazi sobie wszędzie, poluje na ptaki, zanieczyszcza ludziom ogródki i.t.d.. Zwierzę domowe ma być w domu lub wychodzić z właścicielem, który powinien po zwierzątku sprzątać. Nie jestem za zabijaniem zwierząt ale wkurzają mnie łażące samopas.

    • Gościu żeby nie te koty to by Cię szczury i myszy zjadły. A co Ty nie chodzisz wszędzie też powinieneś siedzieć w domu. A ludzie nie chodzą na polowania. To może krowy konie i inne zwierzęta czymać w domu bo chodzą i robią kupę. A Ty nie robisz siku na dworze jak Ciebie ciśnienie lanie i też zanieczyszczasz wszystko. Zastanów się co piszesz, a puzniej się wypowiadaj.

  3. No właśnie, wypuścił rano kotka z domu. Kotek łazi sobie wszędzie, poluje na ptaki, zanieczyszcza ludziom ogródki, oblewa drzwi i.t.d. Zwierzę domowe ma siedzieć w domu i wychodzić tylko z właścicielem, który powinien po zwierzątku sprzątać. Nie popieram dręczenia i zabijania zwierząt ale wkurzają mnie łażące samopas.

  4. Jakie wcielenia przygotujesz – takie przejdziesz w następnych Wszechświatach. Wszyscy będą wszystkimi – łącznie ze zwierzętami. A co myślałeś, jełopie? Że pójdziesz do nieba lub czyśćca? Poważnie??? Wcielenie startuje od kilku neuronów w zaczątku mózgu: u mrówki, kota, psa, świni i… człowieka. Koniec bajki dla dorosłych!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here