Teatr Ognia zakończył Jubileuszowy zlot motocyklowy

0
892

Niesamowity pokaz teatru ognia zakończył X Jubileuszowy Zlot Motocyklowy Leopolis Bikers, w Chmielnie koło Lwówka Śląskiego.

 

 

Zlot motocyklowy, to nie tylko same motocykle, to także spora dawka energetycznej muzyki. W sobotnie popołudnie na scenie w Chmielnie koło Lwówka Śląskiego wystąpiły zespoły Plug`n`blues, High Sensitive, Salen i Żółta Febra.

 

– I to co dobre kiedyś się kończy – mówił Rafał Chabiniak Prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Leopolis Bikers, który zaprosił na scenę swoich przyjaciół Leopolisów, by pokazać gościom, dzięki czyjej pracy organizacja zlotu była możliwa. Wprawdzie nie udało się zebrać wszystkich organizatorów w jednym miejscu, ale widzimy, jak wiele osób angażowało się w przygotowanie wydarzenia, które przez dwa dni odwiedziło grubo ponad tysiąc gości, mieszkańców gminy Lwówek Śląski, powiatu lwóweckiego, ale także przybyszy z bardzo odległych stron kraju.

 

W trakcie oficjalnych pożegnań nie zabrakło też miłych akcentów, docenienia ciężkiej pracy organizatorów. Podziękowania i drobne upominki Leopolisom wręczyły Stowarzyszenia Moto Tigers z Gryfowa Śląskiego oraz Garage Racing Team Bolesławiec.

 

Kilka minut przed północą zlotowicze mieli okazję podziwiać pokaz Teatr Ognia AhiKaa z Ruszowa. Ogień symbolizuje moc, namiętność, transformację i siłę natury. Przez dynamiczne ruchy, gesty i poetyckie układy artyści przekazywali publiczności różne historie, od mitologicznych opowieści po osobiste refleksje.

 

Jubileuszowy Zlot przeszedł do historii. Teraz chwila oddechu, czas na porządki, podsumowania i … przygotowania do przyszłorocznego XI Lwóweckiego Zlotu Motocyklistów Leopolis Bikers, który w Lwówku Śląskim odbędzie się już za niespełna rok.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here