Tajemnicze okoliczności śmierci 40- latka

21
4549
zdjęcie poglądowe

Na razie nie wiadomo, jak doszło do śmierci 40- letniego mężczyzny. To wyjaśniać będzie prokuratura i policji, a pomóc w tym ma sekcja zwłok.

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę 16 lutego br. Późnym popołudniem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o znalezieniu w garażu na terenie Lwówka Śląskiego zwłok mężczyzny.

Przybyli na miejsce policjanci oraz lekarz potwierdzili zgon 40- latka. Nie wskazali jednak przyczyn śmierci. Decyzją Prokuratora ciał zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma pomóc w określeniu dokładnej przyczyny zgonu.

21 KOMENTARZE

 1. Do Lubomierz i Eksperyment. Dokładnie tak jak napisała mieszkanka Lwówka Śl. Co Wy możecie wiedzieć o szczepionkach i Covidzie. Poczytajcie trochę książek i fachowych pism to może zrozumiecie, że Płaskoziemcy to prostaki i głupcy i niech dziękują Bogu ,że jeszcze są zdrowi.

  • Do Mieszkaniec
   Jak już jak już tyle Fachowych pism i książek przeczytałeś to możesz się podzielić swoją wiedzą.
   Ludzie widzą co się dzieje i nie chcą przyjmować substancji eksperymentalnych zwanych ,,szczepionką”.
   Tylko w naszym kraju jest połowa ludzi która bezmyślnie przyjęła ten preparat,druga zaś połowa dzięki rozwadze i wiedzy tego gówna nie przyjęła.Tyle tyko i aż tyle.

 2. Do Bronco. Skoro jesteś taki rozważny i jak sam piszesz posiadasz wiedzę, że jest to gówno ,to powiedz skąd to wiesz. Zresztą bezmyślnie przyjąłem substancje eksperymentalną to pewnie tego nie pojmę. To może nie mów.Tylko tyle, bo więcej nie pojmiesz.

 3. Jedni przyjęli szczepionki w dobrej wierze, inni nie przyjęli eksperymentalnego preparatu również w dobrej wierze. Po co te spory, jak ktoś umrze czy był za, czy przeciw śmierć jest zawsze ciężkim przeżyciem dla rodziny. Lepiej zapalić znicz za zmarłych i np. pomodlić się niż robić spory nad grobami. Trochę zrozumienia dla innych ludzi, a przede wszystkim szacunku.

 4. Widzę tutaj podział, jaki miał dojść do celu,a mianowicie podzielenie ras!!!Szczęście że “Lex konfident”nie przeszło bo ludzie gotów się pozabijać.Jestem przeciwny szczepieniom,ale to indywidualna sprawa każdego z nas.Proszę zauważyć,czy abyTV nie spełniła swojego zadania w kwestii podziału i segregacji??

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here