BKS Bolesławiec 9 – 0 Włókniarz Mirsk

8
1059
fot. Istotne.pl

Będący w ogonie tabeli Włókniarz Mirsk nie miał cienia szans na zwycięstwo z liderem tabeli BKS-em Bobrzanie. Wynik tego rozegranego w przedświąteczną sobotę, 16 kwietnia 2022 r. meczu mówi sam za siebie.

 

Włókniarz w rozegranych dwudziestu meczach odniósł zaledwie trzy zwycięstwa, sześć remisów i aż jedenaście porażek. Ta ostatnia była dla mirszczan niezwykle bolesna, bo gospodarze BKS Bolesławiec aż dziewięć razy trafiali do bramki drużyny z Mirska.

Warto wspomnieć, iż jesienią w Mirsku goście z BKS-su zdobyli tylko jedną dającą im zwycięstwo bramkę. (0-1). Tym razem na własnym stadionie bolesławianie nie dali cienia szans gościom, którzy przyjechali po rewanż.

To najbardziej dotkliwa porażka Włókniarza w tym sezonie.

Po meczu z BKS-em Bolesławiec Włókniarz ma na koncie 15 punktów i plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli.

8 KOMENTARZE

  1. No ale forsy to się ładuje do tego śmiesznego włókniarza jakby co najmniej byli w środku tabeli Bundesligi. Kto tam siedzi w zarządzie dawno powinni to rozpieprzyć a trener to chyba podał się do dymisji po tym meczu. Jest tyle fajnych klubów w które powinno się łożyć pieniądze. To nie wstyd rozwiązać klub.

  2. Ty ciekawy a Ty to co a’la piłkarz z Włókniarz bo wy to jestescie jak te śledzie a’la matjasy z biedronki niby śledź ale podróbka a jezeli o fajne kluby chodzi to każdy inny i nie musi być piłkarski bo nie samą piłką gmina żyje.

  3. Włokniarz Mirsk :dla niektórych zwykły klub ,dla innych kiepski klub dla mnie ukochany klub.Raz Się wygrywa raz przegrywa ,ale kibicem jest się całe życie. Bardzo dobrze,że jest ten klub maje gdzie trenować dzieci ,przyszłość Wlokniarza.Napewno gdyby było więcej pieniędzy i sponsorów, było by nas znowu stać na pilkarzy z boisk ligowych wtedy znów, by Wlokniarz był tak dobry jak za dawnych lat!!Teskni się do takich meczów i wysokich notowań w tabeli,oby te czasy wrociły tego życzę Wlokniarzowi ,zawodnika i sobie.Ps ( pieniądze na sport na klub Wlokniarz idą z innej puli ,nie z gminy np przeznaczonej na drogi czy mosty.Doinformowac się proszę, a nie pisać bzdury ,pseudo kibice z koziej du… trąbki

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here