Już za kilka miesięcy na stacji w Świeradowie- Zdroju mają zagościć pociągi Kolei Dolnośląskich. Ruszył trzeci etap budowy linii kolejowej do uzdrowiska.
Aby umożliwić Ci łatwe korzystanie ze strony wykorzystujemy tzw. ciasteczka. Przetwarzamy także - zgodnie z RODO - dane osobowe użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności.