Szykuje się modernizacja budynku ZPEW

0
631
fot.: Lwówecki.info

Władze Powiatu Lwóweckiego ogłosiły przetarg na modernizację budynku Zespołu Placówek Edukacyjno- Wychowawczych przy ul. Parkowej 5 w Lwówku Śląskim.

 

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pomieszczeń szkoły w budynku przy ul. Parkowej 5 w Lwówku Śląskim. W ogólny zakres robót objętych przedmiotem zamówienia wchodzi demontaż instalacji, urządzeń i armatury wodno- kanalizacyjnej i wentylacyjnej, demontaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicami i montaż nowych drzwi 14 szt., demontaż drzwi zewnętrznych z ościeżnicami i montaż nowych drzwi 1 szt. i demontaż istniejących i montaż nowych witryn naświetlających – 6 szt.

Przed wykonawcą rozbiórka okładzin podłóg, skucie wylewek/posadzek stropu, oczyszczenie, zmycie i zagruntowanie powierzchni ścian, sufitów, wykonanie warstwy wyrównawczej stropu z zaprawy cementowej, okładziny podłóg z płytek gress oraz wykładziny PCV z cokołami o łącznej powierzchni ok. 313 m2, wymiana instalacji kanalizacji sanitarnej podposadzkowej i podejść pod urządzenia sanitarne wraz z ich wymianą (umywalki) i wymiana instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej w zakresie podejść pod armaturę wraz z jej wymianą oraz roboty zabezpieczające i porządkowe.

W budynku ma także zostać wykonana nowa instalacja elektryczna gniazd i oświetlenia sali – demontaż istniejącej instalacji wraz z osprzętem (gniazda, włączniki) oraz oprawami oświetleniowymi, wykonanie nowych obwodów gniazd wtykowych oraz obwodu oświetlenia z użyciem przewodów elektrycznych miedzianych, wyposażenie obwodów w zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe i różnicowo-prądowe, montaż opraw energooszczędnych typu LED dla oświetlenia ogólnego, kierunkowego doświetlenia tablicy szkolnej, awaryjnego oraz ewakuacyjnego, demontaż wyposażenia klas/sali na czas remontu i późniejsze ich ponownie
zamontowanie (m.in. drabinki, osłony na kaloryfery itp.).

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here