Szkoła podpisała porozumienie z policją

0
500

Skorzystać na tym mają przede wszystkim młodzi ludzie, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno- Technicznych w Rakowicach Wielkich.

 

Dnia 29 kwietnia podczas uroczystego apelu z okazji pożegnania maturzystów i rocznic majowych w Zespole Szkół Ekonomiczno- Technicznych w Rakowicach Wielkich odbyło się uroczyste podpisanie współpracy pomiędzy Komendą Powiatową Policji w Lwówku Śląskim a szkołą.

Porozumienie o wzajemnej współpracy miedzy szkołą a Policją zostało podpisane przez Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim młodszego inspektora Jarosława Barana i Dyrektora ZSE-T Marka Łukasika.

Jak tłumaczy sierżant Olga Łukaszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim celem porozumienia jest propagowanie wśród młodzieży zasad bezpieczeństwa publicznego, podnoszenie świadomości prawnej i społecznej odpowiedzialności za stan bezpieczeństwa publicznego, kształtowanie właściwych postaw pro- społecznych, kształtowanie postaw poszanowania munduru funkcjonariuszy Policji, popularyzacja zawodu funkcjonariuszy Policji wśród młodzieży szkolnej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here