Sypie i będzie sypać. Trudne warunki na drogach

5
1620

Utrudnienia m.in. na drodze Krzewie – Proszówka, gdzie ciężarówki nie mogą podjechać pod górę. Zamiast auta wyciągać sanki – pisze czytelniczka, która informuje o trudnych warunkach na krajówce.

 

IMGW wydaje kolejne ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu. Trudne warunki na drogach w całym regionie.

O poranku sytuacja w wielu miejscach była bardzo zła. W Chmieleniu ciężarówki miały problemy z podjazdem pod wzniesienie. Krajowa trzydziestka była odśnieżona, ale według relacji czytelników poruszanie się po niej było bardzo utrudnione.

Kilka minut temu otrzymaliśmy informację, iż pomiędzy Krzewiem Wielkim a Proszówką ciężarówki nie mogą podjechać pod górę i blokują jeden pas ruchu.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział we Wrocławiu prognozuje dziś do godziny 14. wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 15 cm do 25 cm, miejscami do 30 cm.

Tak ok. godziny 10 wyglądała ulica Kamienna w Lwówku Śląskim. Jak pisze czytelnik “Drogi w mieście pozostawiają wiele do życzenia, są też ulice zapomniane”. – pisze i przesyła zdjęcie

-/ zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy/-

5 KOMENTARZE

  1. Dlaczego piaskarki nie jezdza nad ranem tylko kiedy ludzie sa w pracy czy to jakas zlosliwosc czy chora polityka panstwa do pracy panowie drogowcy znowu was zima zaskoczyla jak co roku wstyd xd

  2. Do Anonima, piaskarki nie czają się w krzakach i za każdym rogiem uwierz że jeździły całą noc. Taka pogoda była że nawet a4 w Niemczech nieprzejezdna. A za brak łańcuchów to po 10 0000 za jedno koło najlepiej, co o tym sądzisz Marcin?

    • Jestem za. Powinne być na wyposazeniu ciezarowki. Tak jak w Austrii. Nawet jak niema śniegu i święci słońce od końca października do końca marca (mogę się mylić O parę dni) łańcuchy w aucie.

  3. Jak ma taki kierowca TIR-a łańcuchy założyć jak on “kieruje” w klapkach na nogach i w krótkich spodenkach.Przecież nawet na zewnątrz nie wylezie.Mandaty powinni za taki strój dostawać.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here