Świeradów- Zdrój: Znamy datę wyborów uzupełniających

0
388
Urząd Miasta Świeradów Zdrój
UM Świeradów- Zdrój

Wojewoda Dolnośląski wydał dziś zarządzenie w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Miasta Świeradów- Zdrój.

 

Po tym, jak jeden ze świeradowskich radnych złożył oświadczenie, w którym stwierdził, że nich chce piastować funkcji radnego ruszyła proceduralna machina. Na początku marca Komisarz Wyborczy wydał postanowienie o wygaśnięciu mandatu. Dziś Wojewoda Dolnośląski wydał zarządzenie, z którego dowiadujemy się o terminie wyborów uzupełniających.

„Zarządza się wybory uzupełniające do Rady Miasta Świeradów-Zdrój w okręgu wyborczym nr 11 w związku z wygaśnięciem mandatu radnego Mirosława BOCK z listy nr 16 – KWW KONKRETNIE I REALNIE” – czytamy zarządzeniu wojewody.

Datę wyborów uzupełniających wojewoda wyznaczył na niedzielę 22 maja 2022 roku. To wówczas Świeradowianie z okręgu wyborczego nr 11 ulic: Głowackiego, Bema, Chrobrego, Chopina, Gołębiej, Jana II Sobieskiego, Jaskółczej, Jastrzębiej, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Kopernika, Kościuszki, Leśnej, Moniuszki, Myśliwskiej, Orlej, Plater, Pszczelej, Sępiej, Sowiej, Traugutta, Wilczej, Żabiej, oraz Żwirki i Wigury będą mogli wybrać swojego przedstawiciela do Rady Miasta.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here