Świąteczny klimat w Lwówku Śląskim. Na rynku stanęły dwie choinki

10
754
zdjęcia nadesłane przez czytelników - DZIĘKUJEMY!

Jak wyglądają tegoroczne choinki? Czy są piękniejsze od ubiegłorocznych, czy ich blask i zapach zapierają dech w piersiach? Zachęcamy do spacerów, do zobaczenia ich na własne oczy.

 

 

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas radości, spotkań rodzinnych i magicznej atmosfery. Jednym z najważniejszych elementów tego okresu jest tradycyjna choinka, która stanowi serce wielu domów podczas świątecznych przygotowań. Ale choinka oraz świąteczne dekoracje to także tradycja w wielu miastach.

Tak też jest m.in. w Lwówku Śląskim. Tu w ostatnich latach na rynku pojawiają się dwie choinki. Nie inaczej jest i w tym roku. W czwartek, 30 listopada na lwówecki rynek miejski wjechały dwie choinki. Pierwsza stanęła na górnym rynku, drugą ustawiona została na dolnym rynku.

Jak wyglądają tegoroczne choinki? Czy są piękniejsze od ubiegłorocznych, czy ich blask i zapach zapierają dech w piersiach? Zachęcamy do spacerów, do zobaczenia ich na własne oczy. warto wziąć ze sobą całą rodzinę. Taki spacer to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i wejścia w klimat zbliżających się świąt.

10 KOMENTARZE

  1. Ja Świeradowianin zazdroszczę Wam! Możecie co roku pisać o nieoczywistej urodzie którejś choinki albo skromnym przyozdobieniu! A my w Świeradowie, mieście otoczonym górami i choinkami, żyjąc z turystów , ponad 10 lat mamy ochydną , plastikową i siłą rzeczy, zdezelowaną już ….no właśnie, co to jest ?Wyrób choinkopodobny. Taki palastik- fantastik na obraz i podobieństwo naszego włodarza i jego rządów. Ludziska , jak chcecie w przyszłym roku mieć prawdziwą, żywą choinkę, a może dwie jak we Lwówku ,to wybierzmy sobie prawdziwego gospodarza, a nie awanturnika i Złotoustego kamerdynera partodeweloperów.

  2. co z tego, że postawiono choinki jak od kilku lat one nie są ozdabiane wygląda jakby tam naturalnie wyrosły, dlaczego tak one tam nie rosną naturalnie posadzone? tylko co roku wycina się je i przywozi a rynek zimą i jesienią wygląda opłakanie brakuje zieleni widnieje tylko kamień i beton coś przygnębiającego i brzydkiego ale wracając do wystroju ktoś tu napisał ,że dobrze że skromnie ale nie zauważył że w ogóle nie są ustrojone tylko powieszono światełka także skromne i na tej koło rycerskiej kilka gwiazdek a ta koło informacji turystycznej nie ma nic choinki czekają na ustrojenie , pytam się gdzie się podziały tak piękne bombki i ustrój z poprzednich lat czyżby nikt tego nie szanował i to zniszczono? w każdym razie nie widać tu atmosfery Świąt Bożego Narodzenia w przeciwieństwie do innych miast a gdzie się podziały przypinane do lamp świecące ozdoby czyżby też już zniszczono? , Lwówek Śląski jest smutnym miastem zaczyna upadać przestano dbać o zadowolenie mieszkańców. To jest apel do rządzących i ponoć służących miastu i naszym mieszkańcom .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here