Sukces uczniów z lwóweckiej „trójki”.

0
631
zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Lwówku Śląskim

Podczas odbywających się w Rakowicach Wielkich Mistrzostw Powiatu LZS w biegach przełajowych spory sukces odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów w Lwówku Śląskim.

 

W tegorocznych zmaganiach udział ponad 200 zawodników ze szkół powiatu lwóweckiego. Jak informuje szkoła, klasyfikacja po biegach miała dwa etapy, zawodnicy byli nagradzani za miejsca w mistrzostwach Gminy Lwówek Śląski oraz za zajęte miejsce w mistrzostwach powiatu.

Najlepszymi wynikami mogą się pochwalić Grażyna Kuniej 1m w gminie i 1m w powiecie oraz Leon Skrobuk 1m w gminie i 1m w powiecie.

Wspaniałe występy zaliczyli: Julia Woźna 1m gmina/2m powiat, Iga Mrozik 1m gmina/2m powiat, Gabriel Wiśniewski 1m gmina /2m powiat, Julian Piecyk 2m/2m, Nataniel Wiśniewski 2m/2m, Blanka Łużna 2m/4m, Stanisław Szawłowski 2m/6m, Laura Piecyk 2m/7m, Klaudia Jezioro 3m/5m. Trochę szczęścia zabrakło Patrycji Piątko, Tymkowi Łużnemu, Alicji Hutnik, Lenie Bancewicz, Antoninie Listwan, Adamowi Szlachciukowi, Hani Hutnik, Wiktorii Drozdek, Nikoli Kurze i Wiktorowi Jezioro, którzy dzielnie reprezentując naszą szkołę tym razem wrócili bez medalu, ale jak mówi przysłowie „co się odwlecze to nie uciecze”. Następnym razem będzie na pewno lepiej.” – czytamy na profilu społecznościowym szkoły.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a medalistom życzymy sukcesów w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej, które odbędą się w Jeżowie Sudeckim 22 września.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here