Stylizacja Paznokci & MakeUp Panna Zuzanna zaprasza

0
889
grafika: /Stylizacja Paznokci & MakeUp Panna Zuzanna /

Firma Stylizacja Paznokci & MakeUp Panna Zuzanna oferuje szereg usług kosmetycznych w tym również usługi mobilne.

 

Manicure i pedicure, żelowy oraz hybrydowy, makijaż na każdą okazję – ślub, studniówka, sesja fotograficzna … oraz nowość jaką jest henna pudrowa brwi to tylko niektóre z usług jakie świadczę – wyjaśnia Pani Katarzyna Czujko, która zapewnia, iż do każdej Klientki podchodzi indywidualnie starając się tym samym sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Moje kwalifikacje i doświadczenie poparte są licznymi dyplomami oraz certyfikatami – tłumaczy właścicielka firmy „Panna Zuzanna”, która podkreśla, iż w pracy szczególną uwagę zwraca nie tylko na jakość używanych materiałów ale także na higienę – Narzędzia są sterylizowane a pilniczki używane jednorazowo.

 

Zdjęcia prac znajdą Państwo na Facebookowym profilu Stylizacja Paznokci & MakeUp Panna Zuzanna. Tam również znajdują się recenzje, w których Klientki piszą o swoich wrażeniach:

Polecam Kasię pazurki wytrzymałe A przede wszystkim piękne, jeszcze tu wrócę – zapewnia Pani Paulina
Makijaż trzymał się do końca. Miła atmosfera i dobre ceny. Polecam! – pisze Pani Nikola.
“Naciapała” tak, że jestem oczarowana. Pięknie i profesjonalnie! I pazurki i henna pudrowa! Polecam, atmosfera jak u dobrej przyjaciółki- choć widziałyśmy się pierwszy raz. Wrócę! – zapewnia Pani Monika
Serdecznie polecam, solidne wykonanie, miła atmosfera i Pani Kasia, która odpowiada na wszelkie oczekiwania klientki. Jestem bardzo zadowolona! – podkreśla Pani Karolina.

Zadzwoń i umów się na wizytę.
Lwówek Śląski, tel. 516-697-273

Zastanawiasz się, co wybrać na prezent? Polecam zakup bonu podarunkowego na wyżej wymienione zabiegi kosmetyczne.

autor: Stylizacja Paznokci & MakeUp Panna Zuzanna