Stella wybrała nowy zarząd

11
867

Członkowie, sympatycy i kibice MKS Stella Lubomierz wybrali nowy zarząd swojego klubu. Wczoraj na Facebookowym profilu klubu pojawił się oficjalny komunikat.

Nowym prezesem klubu został Mirosław Laskowski, funkcję vc-e prezesa pełnił będzie dotychczasowy prezes Tomasz Rak, a trzyosobowy skład zarządu uzupełnia Łukasz Laszczyński, który pełnił będzie funkcję sekretarza oraz koordynatora szkolenia grup młodzieżowych klubu.

Przed nowym zarządem klubu spore wyzwania i dużo pracy. Stella przejęła bowiem wszystkie grupy młodzieżowe od klubu UKS Gigant, który dotychczas pełnił wiodącą rolę w Gminie Lubomierz w zakresie szkolenia i pracy z młodzieżą!


Nowy zarząd zamierza także odbudować i reaktywować drużynę seniorów naszego klubu
ŻYCZYMY POWODZENIA I WIELU SUKCESÓW

 

11 KOMENTARZE

  1. Panie Marian tylko społecznie tego nie robi i nie robił , kolejna funkcja ,Tomek i tak za niego będzie na pewno robił jedynie co mu wychodzi to objazdy w koło Lubomierza .

  2. Być może nieznam reali.Nie mieszkam tam od lat.Bazowałem na starej pamięci. A werdykt zapadł więc niech pokaże, że można pracować bez honorarium. To tyle.

  3. Położyć klub z tradycjami, to potrafią tylko nieliczni. Fajny pomysł z juniorami, bo im nie trzeba płacić za grę a z gminnych pieniędzy można nieźle funkcjonować. Sąsiedzi za miedzy płacą niektórym piłkarzom więc jak ktoś chce oglądać mini Stelle to zawsze może wybrać się do Chmielenia ale ostrzegam poziom beznadziejny…..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here