Spał w aucie na środku drogi. Interweniowali saperzy

5
2191

Kierowca leżał na siedzeniu i chcieliśmy mu udzielić pierwszej pomocy (podejrzewaliśmy zawał serca), ale okazało się, że kierowca …

 

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 22 marca 2021 roku, na drodze pomiędzy Szklarską Porębą a Świeradowem- Zdrój. Jadący na interwencje Patrol Saperski z Bolesławca zobaczył stojący na środku drogi samochód.

“W trakcie przejazdu do m. Szklarska Poręba, dokonaliśmy obywatelskiego zatrzymania kierowcy auta, które stało na środku pasa drogi w dodatku na samym zakręcie na głównej drodze ze Świeradowa do Szklarskiej Poręby” – relacjonują saperzy i wyjaśniają, iż szybko okazało się, dlaczego kierowca leżał na siedzeniu

„Kierowca leżał na siedzeniu i chcieliśmy mu udzielić pierwszej pomocy (podejrzewaliśmy zawał serca), ale okazało się, że kierowca śpi i jest nietrzeźwy (lekko powiedziane, bo nawet nie wiedział gdzie się znajduje)”.

Z uwagi na zagrożenie, występujący w tym miejscu duży ruch, ostry zakręt oraz zaśnieżoną drogę saperzy musieli przesunąć auto w miejsce bardziej bezpieczne oraz kierować ruchem do czasu przyjazdu patrolu policji ze Świeradowa- Zdroju.

5 KOMENTARZE

  1. Policjanci którzy zabezpieczali ten pojazd powinni zostać odesłani na szkolenie jak zabezpieczać miejsce zdarzenia, samochód policyjny cywilny nieoznakowany żadnego trójkąta ani sygnałów świetlnych zakręt zero widoczności czy tak ma wyglądać interwencja służb !!!!!!

  2. Panów policjantów trzeba odesłać na szkolenie z zakresu zabezpieczenia zdarzeń drogowych, trójkąta ostrzegawczego brak samochód nieoznakowany zakręt po górę zero widoczności i tak dają przykład ,jechałem jak policjant przeprowadzał interwencję.Masakra przykład idzie z góry.

  3. Panowie i panie zapraszam na taka interwencję gdy nie ma czasu i trzeba pilnować człowieka że by nie wpadł pod samochód i nie zrobił też sobie i nikomu krzywdy bo o tak się zdarza oraz miejsce a sprzęt w samochodzie nie działa ale łatwo się pisze komentarze jak się nie jest na miejscu i nie pracuje w takiej instytucji Trochę zrozumienia i zastanowienia bo nawet sprawy sobie nie zdajecie że taki komentarz super znawcy że bybzablusnac może pozbawić pracę funkcjonariusza ale czego wymagać od społeczeństwa roszczeniowego skoro każda chwila dobra że bybzablusnac na internecie ale czy ktoś by się zatrzymał pomuc raczej nie a samochody za nim przyjechała policja i panowie ci ujęli sprawcę tylko przejeżdżały obok

  4. Byłam świadkiem tego zdarzenia i uważam że Panowie policjanci zachowali się bardzo profesjonalnie . Najlepiej jest oceniać kogoś z ciepłego fotela a nie udzielić pomocy bo może taka właśnie była potrzebna . Jeśli któryś pan z komentujących chciałby zostać policjantem i pokazać swój profesjonalizm to aktualnie jest nabór do policji i można się wykazać . Pozdrawiam Panów policjantów .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here