Spadają suche gałęzie

2
195

W piątek informowaliśmy o niebezpiecznym zdarzeniu, jakie miało miejsce tuż przy Baszcie Lubańskiej w Lwówku Śląskim. Na stojący na ulicy samochód spadł konar. Auto trafiło do warsztatu. Właściciel pojazdu wyremontuje go z ubezpieczenia a ubezpieczyciel zapewne ściągnie należność z ubezpieczenia Gminy.

Chwilę po publikacji otrzymaliśmy wiadomość od czytelników, którzy zwracają uwagę, iż w mieście są miejsca ze starymi w znacznym stopniu uschniętymi drzewami, które zagrażają bezpieczeństwu przechodniów i pojazdów. Nasi czytelnicy wskazują tu np. okazałe drzewo rosnące przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Murarskiej i apelują do władz miasta o niezwłoczne przystąpienie do pielęgnacyjnych cięć konarów, zanim te spadając narobią sporej szkody.

2 KOMENTARZE

  1. W Gryfowie jest to samo A nawet gorzej była Pani z urzędu i powiedziała że nie ma tragedii i może być gdzie drzewo praktyczne suche wg.to powinni wymienić na kogoś bardziej kompetentnego A nie jakaś co się nie zna siedzi za nasze pieniądze.

  2. Na cmentarzu jest dużo starych drzew które w każdej chwili mogą runąć na pomniki. Nie lepiej byłoby wszystkie stare drzewa skrócić do wysokości 1 metra nad pniem. Korony szybko odrosną i będzie bezpiecznie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here