Sondażowe wyniki głosowania. Jak je oceniacie?

5
101

Frekwencja w dzisiejszych wyborach wyniosła 43 proc. Oto sondażowe wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego przeprowadzonego przez exit poll Ipsos dla Polsatu, TVP i TVN:

Prawo i Sprawiedliwość – 42.4% (24 mandaty)

Koalicja Europejska – 39,1% (22 mandaty)

Wiosna – 6,6% (3 mandaty)

Konfederacja – 6,1% (3 mandaty)

Kukiz 15 – 4,1 (bez mandatów)

Lewica Razem – 1,3% (bez mandatów)

 

Gdyby te sondażowe wyniki potwierdziły się, to PiS zdobyłby 24 mandaty, KE – 22. a Wiosna i Konfederacja zyskały po trzy mandaty.

5 KOMENTARZE

  1. Polacy jak judasze, za garść srebrników się dali kupić. Ale jak można spodziewać się znajomości ekonomii po potomkach chłopów pańszczyźnianych, bo ten naród został skutecznie wykastrowany przez faszyzm w czasie wojny i żydo-komunę po wojnie. Tęsknicie za PRL widocznie..

    • Masz rację!!!!
      Lada moment za to zapłacimy, jak nie naszymi oszczędnościami to kolejnym rozbiorem kraju. Od zawsze powtarzam że chociaż tyle dobrego że mieszkam po tej niemieckiej stronie. Zwolennicy niech się martwią bo to ich zabierze ruski.

    • Może lepiej na Wiosnę żeby dziecko miało dwóch tatusiów. Obrzydlistwo. Pozwólcie im na swawolę to zobaczycie co będzie się działo. Widziałem jak Pani Maga M wychowawca wiesza plakaty z Wiosny. Aborcja.Adopcja przez homoseksualistów. Nigdy!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here