Skradziono VW Golfa pomóż go odnaleźć

8
2803

Dziś (6 kwietnia) w nocy spod firmy Dakar przy ul. Jaśkiewicza 17 w Lwówku Śląskim skradziono samochód osobowy marki VW Golf 2 GTI na nr ZK 636857. Auto 3 drzwiowe, kolor czerwony.

Charakterystyczne cechy to błotniki tylne i progi w kolorze szarym. Brak tylnego zderzaka. Samochód był przygotowany do malowania. Brak tylnego zderzaka. Miał jeszcze naklejki na tylnych bocznych szybach. Z uwagi na bardzo duży silnik samochód bardzo głośno słychać silnik i może przemieszczać się z dużą prędkością. Ponadto ma obniżone zawieszenie.

Stał przy firmie na placu od strony Biedronki.

 

 

-/ poszkodowany/-

8 KOMENTARZE

  1. musicie w kowarach na podgórzu znaleźć typa o ksywie tedi albo jego kolegę beduina i wam powiedzą gdzie schowali samochód, jadąc w kierunku sztolni w kowarach za pętlą autobusową skręcacie w lewo na wąski mostek i jakieś 300-400metrórw po lewej stronie będzie na łące stało kilkanaście starych aut, jakieś fiesty astry itp, i przed wami ukaże się domek na takiej górce widać z daleka jeden jedyny domek na skarpie poznacie że na tej skarie stoi buda wiśniowego opla frontiery tam mieszka tedi czyli patryk ch, za domem mają pseudo garaż i tam rozbierają kradzione auta, jak nie ma tam to stoi obok w lesie na górce schowany za skarpą

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here