Sklepowi złodzieje w rękach policjantów

1
1964

Mężczyznom wydawało się, iż w niedzielny wieczór personel marketu będzie na tyle zmęczony, iż uda im się niezauważenie dokonać kradzieży. Obaj zostali zatrzymani.

 

 

Do zdarzenia doszło około godziny 17.00 w dniu 27 sierpnia br. w Gryfowie Śląskim. Przypomnijmy, iż była to niedziela handlowa. Dwóch mężczyzn po dokonaniu zakupów w jednym z gryfowskich marketów zamiast do kasy postanowiło z towarem przejść obok, licząc, iż nie zostaną zauważeni. Plany pokrzyżował im jedne z klientów marketu.

Mężczyzna podczas robienia zakupów zauważył jak dwóch klientów trzymających w rękach artykuły spożywcze, przekracza linie kas, nie płacą za towar i bez chwili namysłu ruszył za mężczyznami. Owym klientem okazał się lubański policjant po służbie.

 

 

Mężczyźni wpadli w popłoch.

„Jeden z nich upuścił skradziony towar a następnie podjął próbę ucieczki z miejsca zdarzenia. Podejrzani w wieku 46 i 40- lat mieszkańcy powiatu lwóweckiego zostali zatrzymani przez policjanta a następnie przekazani parolowi z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim.” – wskazuje asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z lubańskiej policji.

O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here