Siłowo weszli do mieszkania. Na pomoc było za późno.

0
8593
zdjęcie poglądowe

Błyskawiczna reakcja służb nie pomogła. Po siłowym wejściu do mieszkania, w jego wnętrzu znaleziono ciało 65- letniego mężczyzny.

 

 

Dramat rozegrał się w świąteczną niedzielę 9 kwietnia 2023 roku w Gryfowie Śląskim. Znajomy przyszedł w odwiedziny do swojego kolegi, jednak ten nie otwierał drzwi. Stukanie i pukanie nie przynosiło efektu, mimo, iż ten powinien być w mieszkaniu. Zaniepokojony mężczyzna zadzwonił na policję.

Zgłoszenie do Dyżurnego Komedy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wpłynęło po godzinie 16:00. W tym zgłaszający przekazał informację o braku kontaktu ze swoim znajomym.

 

 

„Mimo wielokrotnego pukania do drzwi nikt nie otwierał. Konieczne było siłowe wejście do mieszkania, którego dokonali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gryfowie Śląskiego.” – wyjaśnia oficer prasowa lwóweckiej policji.

Niestety, po wejściu do mieszkania w jego wnętrzu ujawniono ciało 65-letniego mężczyzny. Na miejsce wezwano lekarza, który potwierdził zgon i wykluczył udział osób trzecich. Decyzją Prokuratora ciało wydano rodzinie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here