Siedlęcin: wypadek z udziałem motocyklisty

4
1334

Na drodze z Siedlęcina do Jeleniej Góry motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Motocyklista z drastycznym urazem dłoni trafił do szpitala.

 

Badania diagnostyczne wykonane w jeleniogórskim szpitalu wskażą, czy poszkodowany wymaga hospitalizacji, która będzie trwała minimum 7 dni. Jeżeli ten scenariusz okaże się być prawdziwy, zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek. Z informacji z miejsca zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym, w wyniku czego wypadł poza jezdnię.

W uszkodzonych pojazdach doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, lecz dzięki szybkiej interwencji zadysponowanych na miejsce zdarzenia strażaków udało się szybko wyeliminować możliwość dalszego wypłynięcia płynów na jezdnię. Ruch odbywał się wahadłowo. Motocyklista został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Obecnie funkcjonariusze policji badają dokładną przyczynę i przebieg zdarzenia.

-/24jgora.pl/-

4 KOMENTARZE

  1. Do Anonim.
    Widzę , że słyszałeś jakieś dzwony, ale z którego kościoła to nie bardzo wiesz.
    W kwalifikacji zdarzenia między kolizją a wypadkiem chodzi o naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający do 7 dni lub dłużej , a to nie jest jednoznaczne z hospitalizacją osoby poszkodowanej w takim zdarzeniu .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here