Ścigany jest listem gończym za prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości

0
1105
zdjęcie poszukiwanego: Policja Bolesławiec

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi poszukiwania. I podkreślają, ze zapewniają anonimowość.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu poszukują mężczyzny, za którym Sąd Rejonowy w Bolesławcu wystawił list gończy.

– Kazimierz Ładocha, lat 58, ostatnio zamieszkały na terenie gminy Warta Bolesławiecka. Mężczyzna ścigany jest listem gończym w celu pozbawienia wolności w związku prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości. – wskazuje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu pod numerem telefonu 47 87 33 320 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo do dyżurnego jednostki pod numerem telefonu 47 87 33 200 lub 47 87 33 201.

– Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania. Zapewniamy anonimowość! – dodaje policjantka.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here