Przyłącz się do wspólnej zabawy

13
756

Dochód z rodzinnego festynu przeznaczony zostanie na rozwój stowarzyszeniowej Szkoły Podstawowej w Rząsinach. W programie moc atrakcji.

 

Jako mieszkaniec Rząsin oraz Radny Gminy i Miasta Gryfów Śląski zapraszam wszystkich a przede wszystkim mieszkańców powiatu lwóweckiego do Rząsin, gdzie w dniu 02 czerwca 2024 r. w godz. 13-17 przy Publicznej Szkole Podstawowej w Rząsinach odbędzie festyn “Dzień rodziny”, z którego dochód przeznaczony zostanie na rozwój naszej szkoły stowarzyszeniowej.

Zapewnione będą darmowe atrakcje: dmuchańce, malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki, stanowiska warsztatowe dla dzieci …. Będą występy i przedstawienia uczniów. Druhowie z OSP zaprezentują sprzęt oraz instruktaż pierwszej pomocy, zaprezentowany będzie również sprzęt policyjny, jak i prezentacja psa służbowego.

Na miejscu zapewniona będzie płatna strefa gastronomiczna oraz loteria fantowa, gdzie do wylosowania będą cenne nagrody, między innymi: Smartwatch, przenośny głośnik oraz nagroda główna: hulajnoga elektryczna ufundowana przez Radnych Gminy i Miasta Gryfów Śląski.

Zapraszam również wszystkich, którzy chcieliby uświetnić ten szczytny cel swoimi pomysłami czy atrakcjami. Wesprzyjmy szkołę swoją obecnością i cieszmy się dobrą zabawą.

Do zobaczenia!

Wojciech Pawluk, Radny Rady Gminy i Miasta Gryfów Śląski

13 KOMENTARZE

 1. Szkoda, że Pan „radny” nie powiedział, dzięki komu ten festyn powstaje. Inicjatywa słuszna, ale nieładnie jej sobie przypisywać.
  Brawa dla Pani, która to ogarnęła!

  • Pan Radny nie przypisał sobie tego iż jest organizatorem. Nie wiem do czego pijesz , ale chyba zdajesz sobie z tego sprawę, że Radny również jest od Promocji i tego co się dzieje na Wsi. Chyba powinniście się cieszyć z tego , a nie takie komentarze dziwnych treści tutaj lecą.

  • Pan Radny nic sobie nie przypisał. Radny również jest od tego aby promować wieś oraz imprezy ,które tam się odbywają więc nie wiem do czego teraz pijesz. Powinniście się cieszyć, że jest zrobiona promocja aby ta impreza się udała i przyszło dużo ludzi , a tutaj jakieś dziwne zbędne komentarze. Po co to wszystko? Wiecznie coś zawsze komuś nie pasuje.. no tak nikomu nie dogodzimy.

 2. panie radny dlaczego zaprasza pan na festyn, którego nie jest pan organizatorem i nawet z ludzkiej przyzwoitości nie zaprosi pan na wydarzenie w imieniu organizatorów festynu?

  • Nie ma to jak strzelić sobie w kolano!

   Pan Radny skutecznie zorganizował promocję, której inni nie potrafili zorganizować. I zebrał, za dobry uczynek. Jak widać nie zawsze warto pomagać.

   Nas to już zniechęciło do odwiedzin na tym wydarzeniu. Czy tylko nas?

 3. Przepraszam bardzo, ale niczego sobie nie przypisuję. Nie ma tam informacji, że to Radny organizuje ten festyn. Szkoda, że organizator nie pokusił się o szersze nagłośnienie fastynu wlasnie w lokalnych mediach, a w tym przypadku najbardziej “poczytalnym” na Naszym terenie, zwłaszcza że powinno wszystkim na tym zależeć Organizator do mnie nie zwrocil się(z wiadomych przyczyn), a szkoda bo zapewne pomógłbym, zwlaszcza że na szkole i dzieciaczkach bardzo mi zależy. Jako Radnego o rozglosnienie tego szczytnego wydarzenia poprosili mnie członkowie Rady Rodziców, więc zwróciłem się do Redakcji lwowecki.info. No i najważniejsze, sugerowałem się plakatem promującym wydarzenie, na którym nie widnieje informacja kto jest organizatorem. Szczerze to nie rozumiem takiego szukania dziury w całym. Pozdrawiam serdecznie i oświadczam iż nie wdaje się więcej w dyskusję, która może negatywnie wpłynąć na odbiór imprezy.

 4. W imieniu Organizatorów Festynu pragniemy poinformować,iż jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i za nagłośnienie informacji przez Radnego Wojciecha Pawluka o tak ważnym dla nas jak i dla naszych dzieci festynie na RZECZ SZKOŁY W RZĄSINACH.
  To dzięki temu człowiekowi o wielkim sercu Wojciechowi Pawlukowi,jesteśmy pierwszy raz na Lwóweckim info.,bo większość z Was drodzy czytelnicy nawet nie wiedziała ,że w takiej miejscowości jak Rząsiny znajduje się Szkoła i Przeczkole ,on jeden nas promuje i jesteśmy mu bardzo wdzięczni za to,wierzymy również w to ,że właśnie dzięki pomocy ze strony Radnego nasza Szkoła zacznie być zauważana w ramach różnych projektów.
  Pozdrawiamy serdecznie .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here