Gryfów Śląski w przebudowie

4
2866

Ze sporymi utrudnieniami w ruchu muszą mierzyć się kierowcy, którzy odwiedzają centrum Gryfowa Śląskiego. W dniu wczorajszym ruszyła tu przebudowa ulicy Kolejowej.

 

 

Jak poinformował Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski w czwartek, 5 października rozpoczęły się roboty budowlane polegające na przebudowie sieci kanalizacyjnych i wodociągowych, na ul. Kolejowej w Gryfowie Śląskim, od Placu Kościelnego do skrzyżowania ul. Kolejowej z ul. Jeleniogórską (droga krajowa nr 30).

Ta niezwykle ważna inwestycja niesie z sobą wiele nieco niedogodności, szczególnie dla kierowców, gdyż jedna z ważniejszych ulic w mieście została wyłączona z ruchu.

– Za wszelkie niedogodności i utrudnienia z tym związana serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. – apeluje Burmistrz Olgierd Poniźnik.


4 KOMENTARZE

  1. Brawo władze zaś Gryfów kanalizacja a może by tak w planach uwzględnić w Uboczu kanalizację.Mieszkancy muszę sami się martwic o wywóz płacąc dużo a to może część kosztów pokrywała gmina..Zaraz będą kontrole i zobaczymy czy wszyscy mają kwity a może tak sprawdzać rzeczki rowy jak sobie płyną ścieki.Czas pokaże po kontroli.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here