Ruszyła wymiana sieci gazowej

4
2004

Najbliższe tygodnie wiązać się będą z dalszymi utrudnieniami w ruchu. Firma zajmująca się budową sieci i przyłączy gazowych już weszła na plac budowy. Na razie nie ma daty zakończenia prac.

 

Burmistrz Gryfowa Śląskiego podał do publicznej wiadomości, że od dnia 07.05.2024 r. na odcinku od skrzyżowania Placu Kościelnego z ulicą Kolejową do skrzyżowania z ulicą Lipową będą trwały prace polegające na wymianie sieci gazowej zlokalizowanej w ww. odcinku drogi. Roboty są spowodowane wykryciem nieszczelności sieci gazowej.

W związku z czym w trybie pilnym należy rozpocząć roboty.

Na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie kiedy zakończą się prace.

Gryfów Śląski ulica Kolejowa 5

4 KOMENTARZE

 1. Najpierw drogowcy zasypali po swoich działaniach wykopy w jezdni, a teraz gazownicy będą na nowo rozkopywać ten sam odcinek jezdni, aby wymienić sieć gazową. I jedna i druga firma musi mieć zapłacone w sumie za tę samą część pracy. To jak w misiu, tylko mamy 2024 r. i jesteśmy w realu w Gryfowie Śl.
  I nie ma autora tego projektu – poprzedni odszedł, a nowy jeszcze nie zaczął działać. Może jakaś komisja by się tym zajęła.

 2. Przy okazji: Kolejową powinna być pięknie zrewitalizowana droga z zielenią i nowym chodnikiem, granitowymi krawężnikami, które się nie rozsypią jak te betonowe; z nasadzonymi roślinami i niskimi drzewkami. Tymczasem czeka nas betonoza i i stare, szerokie chodniki, bez koszy, z wysypującymi się śmieciami i piachem z poprzedniej zimy! Brawo!!
  Zaraz lato a w Gryfowie dalej syf po zimie.

 3. To prawda. Syf jest nieziemski.
  Zmienił się burmistrz ale zostawił tyle piachu z poprzedniej zimy, że nie trzeba będzie w ogóle w następną zimę sypać.
  Przy chodnikach rosną chwasty, trawy, które mają właśnie po zimie idealna ilość piachu by wypuszczać korzenie.
  Tragedia jak brudne jest to miasto. Zaniedbane na maxa. Gryfowski Syf masz racje.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here