Rozpoznajesz mężczyznę? Dokonał kradzieży przewodów. Straty oszacowano na 50 tysięcy

4
4632
fot. Policja Bolesławiec

Bolesławieccy policjanci publikują wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież przewodów, skrzynek rozdzielczych i wagowych, straty to ponad 50 tys. złotych. Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na zdjęciach prosimy o kontakt.

 

Policjanci Wydziału Dochodzenio-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie kradzieży różnych elementów w postaci przewodów elektrycznych, skrzynek rozdzielczych i wagowych z zapasowego węzła betoniarskiego. Sprawca widoczny na zdjęciach wszedł na teren zakładu produkcyjno-handlowego i wyciął a następnie dokonał kradzieży mienia. Straty zostały wycenione na kwotę ponad 50 tys. złotych.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącą postępowanie – asp. M. Domaradzka tel. 47 8733 269, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 228 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska KPP Bolesławiec

4 KOMENTARZE

  1. policja sama nie wie co pisze najpierw szukają podejrzanego a nagle kilka zdań niżej sprawcy, a to jest duża różnica… skoro straty na 50tyś to właściciel mógł by dać z 10tyś zł na zachętę to zaraz by miał imię i nazwisko tylko teraz nie wiadomo czy sprawcy czy podejrzanego….

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here