Rozpoznajesz ich? Ukradli perfumy o wartości ponad 2300 złotych

1
2505

Bolesławieccy policjanci prowadza sprawę kradzieży 9 sztuk perfum. Na zdjęciach widoczne są osoby podejrzewane o dokonanie przestępstwa. Jeżeli ktoś z Państwa może pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn prosimy o kontakt z bolesławiecką Policją.

 

 

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w listopadzie otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży perfum na terenie drogerii. Mężczyźni widoczni na zdjęciach są podejrzewani o wspólne dokonanie kradzieży 9 zapachów. Razem weszli do sklepu i kolejno zabierali pudełka z półek. Sprawcy chowali swój łup pod kurtkę przewieszoną na przedramieniu i do plecaka. Straty wycenione zostały na kwotę ponad 2300 złotych.

Jeden z mężczyzn posiada charakterystyczne tatuaże na szyi i twarzy. Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanych zdjęciach, prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie asp.W. Skrzypczak tel. 47 8733 294, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 281 lub na e-mail [email protected].

-/aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here