Rozpoczął się Moto Piknik w Pławnej

0
2204

Motocykliści docierają do położonej koło Lubomierza Pławnej. Tu dziś odbywa się Moto Piknik. Impreza nie tylko dla miłośników dwóch kółek, która ma szczytny cel.

 

W sobotnie popołudnie 4 września na terenie Pensjonatu Gerus w Pławnej rozpoczął się II Moto Piknik organizowany przez Free Riders Lubomierz. Na miejscu jest już spora grupa motocyklistów z okolic Lubomierza, Lwówka Śląskiego, Zgorzelca czy Legnicy. Zabawa się rozpoczęła. Moto Piknik to impreza integracyjna, możliwość spotkania w miłym towarzystwie, wymiany doświadczeń, zawierania nowych znajomości, to zabawa przy dobrej muzyce i dobrym, swojskim jedzeniem.

Przybyłych na piknik gości na otwarciu powitała Anna Keler. A muzyczną scenę otworzył koncert nastoletniej Julii Jackiewicz. W Pławnej oprócz debiutantów na scenie wystąpią także doświadczeni muzycy: Antares, UnFaced, Salen, i gwiazda wieczoru Tomasz KOWAL Kowalski zwycięzca 4 edycji Must Be the Music.

Moto Piknik w Pławnej odbywa się pod hasłem „Daj piątaka dla dzieciaka”. To nie jest wstęp, to dobrowolny datek, który wesprze leczenie i rehabilitację Stasia Zimowskiego, chłopca, który ma krótszą kość udową i piszczelową oraz brak kości strzałkowej w jednej nóżce. Ma też zdeformowaną stopę, tylko z dwoma paluszkami. Wymaga kosztownych, zagranicznych operacji oraz rehabilitacji. (Więcej informacji o Stasiu znajdziecie tutaj.).

Organizatorzy wydarzenia – grupa Free Riders Lubomierz zorganizowała także loterię fantową, w której każdy los wygrywa, a dochód ma wesprzeć małego Stasia.

Program II Pikniku Motocyklowego – Pławna 2021

Program tegorocznej imprezy zapowiada się bardzo ciekawie. Jej początek zaplanowano na godzinę 13. oczywiście w gościnnych progach Pensjonatu Gerrus w Pławnej – tuż przy Zamku Śląskich Legend.

  • 13.30 – 14.00 – Julia Jackiewicz
  • 15.00 – 16.00 – Antares
  • 16.30 – 17.30 – UnFaced
  • 18.30 – 19.30 – Salen
  • 20.30 – 21.30 –Tomek „Kowal” Kowalski
  • 21.35 – zabawa do rana w stylu lat 80 – 90, którą poprowadzi Dj Miro

Pomiędzy koncertami planowane są różnego rodzaju konkursy – nie tylko dla motocyklistów.

Organizatorzy zapewniają, iż podczas Pikniku Motocyklowego w Pławnej nie zabraknie także dobrego jedzenia. Będzie grillowana kiełbasa i karkówka, będą szaszłyki, nie zabraknie także ciasta i oczywiście napojów.

Organizator wydarzenia: Free Reders Lubomierz. Sponsorzy: Lombard An- Dar, Ryszard RYCHU Mrozowicz – Meble na wymiar. Patronat medialny Lwówecki.info.

Do zobaczenia 4 września 2021 roku w Pławnej – Pensjonat GERUS.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here