Rozbój w jednej z jeleniogórskich restauracji. Napastnik chciał ją podpalić?

0
793

Do mrożących krew w żyłach scen doszło wczoraj (13.10) w jednej z restauracji w Cieplicach.

 

Według nieoficjalnych informacji około godz. 20:30 nieznany mężczyzna wtargnął na zaplecze restauracji i zaatakował pracowników.

Mężczyzna posiadając przy sobie substancję łatwopalną wszedł na zaplecze lokalu, a następnie rzucił nią w kierunku jednego z pracowników, co spowodowało zapalenie się jego odzieży oraz znajdujących się tam artykułów. Mężczyzna następnie z przedmiotu przypominającego broń pneumatyczną oddał strzał do innego pracownika, po czym do siebie. Pracownicy obezwładnili go, a następnie przekazali policjantom – relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Na miejsce zadysponowano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. Na czas prowadzonych czynności lokal został zamknięty.

Osoby poszkodowane nie odniosły poważnych obrażeń. 41-latek po udzieleniu mu pomocy medycznej został umieszczony w policyjnym areszcie. Był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 0,5 promila.

41-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

-/24jgora.pl/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here