Rozbite auto na poboczu drogi

3
4281
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Dramatyczne sceny musiały rozegrać się w nocy na drodze wojewódzkiej 297 w miejscowości Mojesz koło Lwówka Śląskiego. Ślady tego zdarzenia są przestrogą dla kierowców.

 

 

Z relacji mieszkańców wynika, iż w okolicach godziny 1 w nocy w Mojeszu słychać było pisk i głośne uderzenie. Mieszkańcy długo nie wiedzieli, co się stało. O źródle tych niepokojących odgłosów dowiedzieli się dziś nie tylko mojeszowianie, ale wszyscy przejeżdżający przez sołectwo kierowcy.

Stojący na poboczu drogi Volkswagen Passat z urwanym kołem i sprężynami walającymi się przy drodze dla wielu jest ostrzeżeniem.

 

 

Lwówecka policja nie była informowana o nocnym zdarzeniu w Mojeszu, a strażacy z PSP w Lwówku Śląskim dopiero w środowe przedpołudnie zostali poproszeni przez mieszkańców o usunięcie wycieków, które po zdarzeniu pozostały na drodze i stwarzały zagrożenie dla kierowców.

3 KOMENTARZE

  1. Tej młodzieży całej w głowach się poprzewracało i nawet służb drogowych nie mają zamiarów wzywać kiedy trzeba. Ale nic dziwnego jak zostali wychowani na nienawiści do innych ludzi i policji…..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here