Remont mostu i objazdy na trasie Złotoryja – Świerzawa

1
1252
Będą spore problemy z dojazdem drogą wojewódzką ze Złotoryi do Świerzawy. Na początku marca rusza przebudowa zabytkowego mostu nad Kaczawą w Sędziszowej. Przeprawa zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Objazd wytyczono przez… Jawor.

Plan objazdu – DSDiK
Zarządca drogi wojewódzkiej 328, Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, poinformowała dziś na swojej stronie internetowej, że od poniedziałku 4 marca, w związku z przebudową mostu w Sędziszowej, będzie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na trasie Złotoryja-Świerzawa. Wykonawca nie przewiduje ustawienia przeprawy tymczasowej, więc oficjalny objazd został poprowadzony drogami wojewódzkimi i krajowymi przez Jawor, Bolków i Kaczorów, co wydłuża przejazd ze Złotoryi do Świerzawy z 17 do 69 km. Można się więc spodziewać, że z tej opcji raczej nie będą korzystać miejscowi kierowcy, którzy pojadą bocznymi drogami powiatowymi i gminnymi. Ze stolicy powiatu złotoryjskiego do Świerzawy będzie się można dostać przez Sępów i Gozdno lub przez Sędziszową i Lubiechową – czytamy na łamach Gazety Złotoryjskiej.

Planowany termin zakończenia remontu, to 13 grudnia 2019 roku

fot.: Gazeta Złotoryjska

1 KOMENTARZ

  1. Idiotyczny objazd. Jechałem od strony Dziwiszowa. Na pewno znalazła by się krótsza droga, a zostałem przekierowany na Wojcieszow. Strata czasu przez idiotow którzy ten objazd znakowali.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here