Radiowóz wjechał w bariery energochłonne na moście

10
3449

Kierujący policyjnym radiowozem funkcjonariusz stracił panowanie nad pojazdem i samochód wjechał w barierkę na moście. Na miejscu policja i straż pożarna.

 

Do kolizji z udziałem policyjnego radiowozu doszło w środowe przedpołudnie na ulicy 11- Listopada w Świeradowie- Zdroju. Prowadzący policyjny samochód funkcjonariuszu z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu stracił w pewnym momencie nad nim panowanie i auto uderzyło w barierki na moście.

Informację o zdarzeniu potwierdza asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z lubańskiej policji, która wskazuje, iż funkcjonariuszom nic się nie stało.

Natomiast w wyniku zdarzenia w pojeździe uszkodzona została najprawdopodobniej miska olejowa, gdyż na drogę wylał się olej.

Do działań zadysponowano zastępy strażaków z OSP KSRG Świeradów- Zdrój oraz JRG PSP w Lubaniu. Na miejsce udali się także funkcjonariusze policji, którzy będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia, w tym, jak wskazuje pani oficer prasowa kierownictwo lubańskiej policji.

10 KOMENTARZE

  1. Innych pouczają a sami jeżdżą jak chcą bo kto im zabroni. Proszą w radiu o rozwagę noga z gazu dostosować prędkość do warunkow a co robią sami nic.

  2. W szambozdrojiu barierka zaatakowala prawidlowo poruszający się radiowóz. Była pod wpływem wszystkiego, nie miała przeglądu ,ani ubezpieczeniai dodatkowo miała dożywotni zakaz stania w tym miejscu

  3. Sprawdzenie trzeźwości pod wzglęgem alkocholu i środków odurzających ? Aha… przecież nie każdego to dotyczy. A kto zapłaci za bariere ? Pewnie podatnicy . Dobrze że nie ma jak bariery ukarać

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here