Skarby przy lwóweckich murach obronnych

10
6777

Nikt nie przypuszczał, iż w centrum Lwówka Śląskiego można znaleźć takie skarby. Mieszkańcy i turyści patrzą z niedowierzaniem i łapią się za głowę.

 

O skarbach w południowej części miasta poinformowali nas czytelnicy, którzy zauważają, iż te znajdują się w miejscu nieuczęszczanym przez samochody z szachownicą. Pieszych patroli czy spacerującej delegacji władz miasta też dawno nikt tam nie widział. Za to śmietnik powiększa się. Przybywa odpadów składowanych pod samymi murami miejskimi.

Nie jest to jedyne miejsce w mieście gdzie można znaleźć „coś ciekawego”. O kolejnym miejscu dowiadujemy się od mieszkańców północnej części miasta, którzy zwracają nam uwagę na składowisko odpadów, które w weekend stanowi „plac zabaw”. Tam również można znaleźć prawdziwe skarby. Teren nieogrodzony, niezabezpieczony, bogaty w „skarby”, czyli istny raj dla szukających rozrywki dzieci.

10 KOMENTARZE

  1. Proponuję, pracownikom st. M. spacer ul .Sikorskiego/na przeciwko straży/ i na zakręcie do ul. Kościuszki/ wyrastające pędy róży i pokrzywy z krzewów / Szkoda ,że w tej okolicy mieszka kierownik St. M .

  2. Bolesławiec też ma takie miejsca w obrębie murów obronnych . i też wstyd przynoszą miastu rządzącym Miastem Ceramiki . Ja osobiście chodząc po Bolesławcu i odwiedzając takie miejsca jak okolice łajby i szachownicy to mi wstyd za osikane mury obronne i kwiaty jakie tam próbują rosnąć . Każde miasto ma w swoim obrębie miejsca gdzie śmieci wszelkiego rodzaju to norma i to nie w kilogramach lecz już w tonach . Polska w uni europejskiej . tylko place ratuszowe są wysprzątane bo no własnie czemu tylko tam ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here