Premier Morawiecki odwiedzi Bolesławiec. Czy spotka się z mieszkańcami?

12
1413
Bolesławiec

Już w najbliższy poniedziałek 19 kwietnia premier Mateusz Morawiecki ma odwiedzić Bolesławiec. Powitanie szefa rządu zapowiada Bolesławiecki Strajk Kobiet.

 

Dokładna godzina gospodarskiej wizyty premiera w Bolesławcu nie jest jeszcze znana. Jak donosi portal Bolec.info szef rządu ma odwiedzić, między innymi, Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany na hali I Liceum Ogólnokształcącego i szpital powiatowy. Wraz z premierem do Bolesławca ma przyjechać szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk oraz Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski.

Mateusz Morawiecki spotka się zapewne także z władzami Bolesławca. Nie wiadomo jednak czy znajdzie czas na spotkanie z mieszkańcami. Wizyta Premiera w mieście ceramiki – mimo pandemii – z pewnością nie przejdzie bez echa. Powitanie szefa rządu zapowiada Bolesławiecki Strajk Kobiet, który już utworzył facebookowe wydarzenie.

12 KOMENTARZE

 1. Brawo Bolesławiecki Strajk Kobiet.Jak widać jedyna tylko organizacja,która chce serdecznie powitać “wybitną” polską osobistość. Reszta w tym i ratusz całkowicie śpi,jednym słowem lekceważą zapowiadanego gościa. A może tak na rynku zrobić konkurs z tą “wybitną” osobowością na temat “śmingusa dyngusa” i ciekawy jestem czy znalazłby się ktoś ze społeczności bolesławieckiej,który przebiłby w konkursie w tej dziedzinie tę osobowość.

 2. Strajk kobiet nie rozsiewa koronawirusa?
  Straj kobiet jest wulgarny?
  Strajk kobiet ma na celu głównie obalenie rządu?
  Strajk kobiet domaga się zajijania?
  Strajlk kobiet jest agresywny i napastliwy?
  Strajk kobiet ma nienawistny charakter do Kościoła i wiernych ?

 3. Jako mieszkaniec gminy Bolesławiec , ma nadzieję ,ze miejscowe władze nie znajdą czasu na spotkanie z Pinokiem . Punkt szczepień masowych został zorganizowany przez samorząd , wiec niech spitala. Inaczej otrąbi to jako sukces PiSu. **** ***

 4. Bajkopisarz, to m.in.: Tusku-tusku, Giertych, i cudowny Trzaśnięt, Twój Vincent (Rostkowski, dla niewtajemniczonych) Marnotrawienie jest wtedy, gdy czajka wyrzuca do Wody swoje pachnące wnętrzności…

 5. Do mieszkanki -to nie bajkopisarz -proszę nie obrażać ludzi którzy pisali bajki i mieli w tym jakiś cel.To jest po prostu KŁAMCA ,ŁGARZ i OSZUST .A debile ,którzy mu wierzą i oglądają Jedynie słuszną telewizję to po prostu ich niewolnicy.Jak tam Morawiecki wirus dalej w odwrocie???

 6. Złapać kłamce i zamknąć w szpitalu w białym kaftanie. Jednego mniej by było. A swoją drogą władze Bolesławca nie powinny wyrazić zgody na taką wizytę a już na pewno nie przykładać ręki do organizacji tego.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here