Pozytywka i muzyczny projektor 3 w 1 dla dziecka

0
133
materiał partnera (OM)

Przed snem maluchy zawsze są mocno ożywione po przebyciu przygodowego dnia. Dorośli wiedzą, jaką rolę odgrywa sen. Każdy z rodziców wie, jak trudno jest czasem ułożyć dziecko do snu i chcemy, by ten proces był najłagodniejszy, a rano najspokojniejszy.

 

 

 

Urządzenie posiada trzy funkcje: pozytywka, projektor, lampka nocna, które zachwyca niejedno dziecko i dorosłego swoją pomysłowością i praktycznością, a delikatne światło pomaga dziecku zasnąć.

Urządzenie to stanie się towarzyszem podróży naszego malucha jest niezwykle podręczne i małe dające niezwykły efekt nocą i przenieść nas w gwiaździsty świat. Któż z nas nie chciał łapać wirtualne gwiazdy, słyszeć ich historie i razem z rodziną bawić się w show Z całą rodziną możemy w ułamku sekund przenieść się w magiczny świat i opowiadać sobie niezwykłe przygody w związku z tym nasze relacje z dzieckiem co dzień będą coraz silniejsze.

Magiczny bezpieczny świat

Ile to razy mieliśmy tak, że ciągle bez przerwy musieliśmy zwracać uwagę na naszą pociechę, ubarwiając sobie myśli czy gryzak jest odpowiedniej wielkości i nie zostanie zniszczony.

Posiadając nasze urządzenie, które jest wydajne, ekologiczne i zostało stworzone z myślą o pociechach, chcą spędzać czas bezpiecznie i radośnie z pociechami. Które posłużą na lata naszym dzieciom a tym bardziej jest to możliwe, gdy dorosłe dzieci stają się bardziej odpowiedzialne za siebie i otaczający ich świat.

Magiczny świat przygód emocji z maluchem

W pierwszych miesiącach życia naszego malucha słuch oraz gaworzenie jest niezwykle ważne i warte naszej uwagi. Jak też równie ważne są skojarzenia m.in. szum fal , które podobne są do dźwięków harfy.

Nie tylko maluchy będą miały słuchania a rodzice okazję do twórczych opowiadań. Nasze pociechy poznają i zaczynają widzieć świat tylko do około 3 miesiąca życia dlatego wspólnie możemy go tworzyć. Wtedy najważniejsza jest inwestycja w słuch malucha.

Im więcej wkładu włoży w naśladowanie, opowiadanie, nucenie tym szybciej dziecko nauczy się z nami i z innymi nawiązywać kontakt dźwiękowy. Na pewno nie będzie nudno dlatego, że w naszym urządzeniu dostępne są różnego rodzaju dźwięki, które wspomagają rozwój naszych maluchów nie tylko fal, ale też odgłosy zwierząt, które w przyszłości uczą wrażliwości na świat. Jest to niezwykle ważne w pierwszych miesiącach życia, aby dziecko mogło wykształcić swój świat poprawnych emocji.

Zmysł słuchu to jeden z pierwszych, który towarzyszy naszemu maluchowi, to dzięki niemu rozwija się wyobraźnia i kształtuje słuch. Jest idealnym urządzeniem wspomagającym proces wyciszania i sposobem budowania rodzicielskiej relacji, nawiązywaniem kontaktu ze światem dzięków, wspólnych przygód jest idealne, by okazać troskę naszemu maluchowi. Wspólnie możemy budować świat uczuć naszych pociech.

Magiczna rozświetlająca kolorowa kreatywność

Niezwykła kreatywność maluchów potrafi podbić świat ! Czas, abyśmy razem z nimi w tym uczestniczyli. Noc się nie kończy. Zasnąć jest trudno a w szczególności przy gwiazdach, które sprawiają, że wyprawy w marzenia są niezwykłą przygodą, zapał do poznawania świata i przeżyć nową przygodą życia, możemy przy tym urządzeniu wspólnie opowiadać niezwykła historie ulubionych bajek lub zdarzeń minionego dnia, perypetiach rówieśniczych i wszystko to na co nasze dziecko ma ochotę.

Urządzenie jest tak skonstruowane, że wielkość nie robi aż tak dużej różnicy. Strumień światła ukierunkowuje nas w konkretne miejsce i tym samym przeniesie nas w świat wyobraźni np. możemy wspólnie poznawać pierwsze kosmiczne słowo, które jest bardzo proste w innych językach.

On najmłodszych lat warto inwestować w naukę języka obcego. Urządzenie jest niezastąpione w dzień, gdy dziecko musi nabrać sił na kolejne godzinny beztroskiej zabawy. Wystarczy zasłonić żaluzje i włączyć pozytywkę a spokój i odpoczynek dla siebie mamy gwarantowany na kilka godzin. Nieoceniona pozytywka jest, ponieważ pozwala rozwijać swoją wyobraźnię.

Magiczny świat dorastania

Kiedy nasze dziecko przekroczy 6-18 miesięcy jego świat staje się bardziej wyrazisty , a rodzice mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ sami możemy stworzyć playlistę, która ożywi świat wspomnień, zachęci do wspólnych pierwszych kroków tańca i wspólnego śpiewu oraz symulacje gry.

Przecież każdy z nas marzył o tym, by stać się wielką gwiazdą. A dzięki strumieniowi światła będziemy w pełni oświetleni. Wspólny świat zabaw staje się jedną wielką nowoczesną nauką, które pozwalają wcielać się starszym dzieciom w różne role. To urządzenie przenosi nas w świat wspólnych zabaw i pierwszych pamiątek naszych pociech, które uwieńczymy na fotografiach.

Nie tylko przygoda, nie tylko kreatywność, nie tylko zabawa pozwolą nam wkroczyć w świat wyobraźni naszego dziecka tak ważnym przed snem.

Magiczna niekończąca się zabawa

Towarzystwo naszych pociech to niemal nieodłączny element życia. Pozytywka muzyczna wraz z playlistą, którą państwo stworzą z dnia na dzień sprawi , że nie tylko w naszym domu pojawią się goście, ale też w pokój dziecka będzie chętniej odwiedzany, a nasz czas przyjemnie spędzany.

Pamiątkowe staną się każde urodziny, trema szybko zniknie przed zdobyciem sceny i pozwoli się otworzyć na nowy świat a w przyszłości rozbudować talent. Wieczorem, gdy światła reflektorów zgasną, a po wyczerpującej zabawie dzieci będą mogły wspólnie po kryjomu przed rodzicami powspominać i marzyć o wielkiej sławie.

Nasz produkt pozwoli się Państwu cieszyć wspólnymi chwilami z najmłodszymi i niejeden z naszych małych i dużych klientów był bardzo zadowolony z zakupu. Nie ma żadnych przeszkód, abyś w tym momencie zakupił produkt i sprawił swojej rodzinie niezwykły prezent na święta, który ubogaci wnętrze pokoju dziecka.

Źródło: https://www.tinylove.com/pl_pl/

-/materiał partnera/-om

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here