Pożar w Zaciszu

13
666
fot. czytelnik Lwówecki.info

Zacisze to malutka wieś w gminie Leśna, sąsiadująca z Karłowcem, Wieżą, czy Złotym Potokiem.

Do wczoraj w tej wsi stał drewniany szałas, wiata, pod którą urządzano spotkania i imprezy integracyjne. Wczoraj szałas strawił ogień. Pierwszą informację od czytelników dostaliśmy jeszcze przed godziną 20. w sobotę 30 listopada 2019 roku. Wówczas drewniana konstrukcja była już cała ogarnięta ogniem. Z kolejnych informacji od czytelników wynika, iż w sobotni wieczór w tym miejscu słychać było muzykę.

Dziś dowiadujemy się, iż miała tam się odbyć impreza.

Przyczyny pożaru nie są nam jeszcze znane. Ustalać to będzie policja.

Mimo błyskawicznej akcji strażaków z szałasu zostały tylko zgliszcza. Obiekt złożył się jak konstrukcja z zapałek i spłonął niemal doszczętnie.

Obejrzyj wideo

13 KOMENTARZE

  1. Na cale szczęście nie odbywała się tam jeszcze zabawa i nikogo nie było w środku. Ale owszem, miała się odbyć zabawa andrzejkowa. Byłaby to wtedy katastrofa, gdyby ktokolwiek był w środku. A z drugiej strony, jeśli ktoś by przebywał w środku to zareagowałby, gdyby pojawił się jakikolwiek dym czy ogień. I być może, że byłaby jakakolwiek szansa żeby uniknąć tak wielkich strat. Szkoda tego pięknego miejsca, tyle lat na to pracowała ta rodzina. Bardzo malo prawdopodobne, że samo się zapaliło i tak szybko się spalilo. Ale sprawę zostawmy policji, mam nadzieję, że szybko ustali przyczyny tego pożaru. Wierzmy teraz w dobre serca ludzi i ich chęci, aby wspomóc i wesprzeć w odbudowie tego miejsca, jeśli właściciele się na to zdecydują.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here