Pożar w hotelu Malinowy Dwór

5
2824

Pożar wybuchł w pomieszczeniach pralni kilka minut przed 4. Konieczna była ewakuacja ponad 60 osób, na szczęście sytuację zdołano opanować zanim ogień się rozwinął na pozostałe pomieszczenia.

 

Do pożaru doszło w hotelowej pralni, która uległa doszczętnemu spaleniu. Gdy na miejsce jako pierwsi dotarli druhowie OSP ze Świeradowa-Zdroju zupełnie zadymione były piwniczne pomieszczenia i jedna część hotelu. Ratownicy w aparatach powietrznych weszli do pomieszczeń, zlokalizowali źródło ognia i go ugasili. W tym czasie pracownicy hotelu wraz z ratownikami przeszukiwali hotel i prowadzili ewakuację gości. W sumie ewakuowano 60 gości i dwóch pracowników obsługi.

Pożar najprawdopodobniej rozpoczął się od jednego z koszy z praniem. Jak się dowiadujemy, straty mogą wynieść nawet kilkaset tysięcy zł. W pożarze nikt nie ucierpiał.

W działaniach udział brało sześć jednostek straży, trzy JRG PSP w Lubaniu i trzy OSP ze Świeradowa-Zdroju.

-/ eLuban.pl /-

5 KOMENTARZE

  1. I mają za swoje, za złe traktowanie pracowników zawłaszcza przez kierowniczkę recepcji Panią G. Na prawdę trzeba tam chwile popracować, żeby poczuć na własnej skórze stosowany mobbing wśród pracowników.

  2. Pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej (na przykład jakiejś firmy) czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem wymienionym w art. 212 Kodeksu karnego.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here