Powybijał szyby w oknach plebanii

6
1446

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Wandal bez żadnego powodu powybijał szyby w okach jednej z plebanii na terenie powiatu karkonoskiego. Poniesione straty oszacowano na 6000 zł. Mężczyzna oświadczył, że powodem jego zachowania mógł być wcześniej wypity alkohol. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o uszkodzenia mienia.
Reklama

Jak ustalili policjanci, mężczyzna 17 czerwca br. kamieniami wybił cztery podwójne szyby w oknach jednej z plebanii na terenie powiatu karkonoskiego. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 6000 zł.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie wandala. Funkcjonariusze wytypowali go i zatrzymali po analizie nagrań zapisów z kamer monitoringu. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tego czynu. Tłumaczył, że powodem mógł być wcześniej wypity alkohol.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

-/podinsp. Edyta Bagrowska, KMP Jel. Góra/-

6 KOMENTARZE

    • W sytuacji gdyby ten wandal powybijał by szyby w Twoim mieszkaniu – domu “mieszkanko” to w tej hipotetycznej sytuacji jaki oprócz akoholowego amoku “miał inny powód”. A więc w zwykłym bezmyślnym wandalizmie nie szukaj “innego powodu” i nie snuj na tym tle domysłów. Taki wpis to czysta kompromitacja.

  1. Kościół dzieli ludzi, nastawia jednych przeciw innym, sam mając wiele,, za uszami i pos sutanną,,. To są efekty ich działań, facet po pijaku zrobił to czego się bał na trzeźwo.

    • Rząd dzieli ludzi, Kościół dzieli ludzi, rzeki dzielą ludzi, góry dzielą ludzi, ściany dzielą ludzi, szyby dzielą ludzi, bielizna dzieli ludzi, wszystko dzieli ……. olaboga!!!! Wielkie podzielenie!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here