Powiat Lwówecki organizuje kursy prawa jazdy dla uczniów

1
1097

Przeprowadzenie szkoleń, kursów specjalistycznych prawo jazdy kat. „B” dla uczniów dwóch szkół średnich ma się odbyć w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie kształcenia w zawodzie dla Powiatu Lwóweckiego”.

 

Starosta Lwówecki ogłosił przetarg, w którym chce wyłonić wykonawcę realizacji kursów prawa jazdy kategorii „B” dla uczniów dwóch szkół średnich, których organem prowadzącym Powiat.

Jak informuje w ogłoszeniu Starosta przedmiot zamówienia są usługi edukacyjne polegającej na przeprowadzeniu szkoleń/kursów specjalistycznych na prawo jazdy kat „B” dla uczniów z dwóch szkół, których organizatorem jest Powiat Lwówecki oraz przeprowadzenie zewnętrznych egzaminów certyfikacyjnych potwierdzających nabycie kompetencji i/lub kwalifikacji zawodowych dla uczniów z placówek oświatowych, dla których Powiat Lwówecki jest organem prowadzącym. Szkolenia będą realizowane w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie kształcenia w zawodzie dla Powiatu Lwóweckiego”.

Szkolenia mają zostać zakończone zewnętrznym egzaminem certyfikacyjnym potwierdzającym nabycie kompetencji i/lub kwalifikacji zawodowych. Z tych ma skorzystać 20 uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno- Technicznych w Rakowicach Wielkich oraz 10 uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim.

Oferty na przeprowadzenie kursów dla uczniów można składać do 11 lutego 2022 roku. Więcej informacji na stronach Powiatu Lwóweckiego.

1 KOMENTARZ

  1. Jako rodzice i młodzież biorąca udział w projekcie jesteśmy bardzo ciekawi kiedy ruszy kurs .Młodzież odpracowała niezbędne staże już prawie rok temu, mimo to do dziś nikt nie umie odpowiedzieć na to pytanie.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zainteresowani stracą cierpliwość i skorzystają z wybranych przez siebie szkół nauki jazdy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here