Mieszkaniec gminy Gryfów Śląski poszukiwany listem gończym

11
5080
zdjęcie poszukiwanego Policja Lwówek Śląski

Współpraca policji ze społeczeństwem przynosi znakomite efekty. Z tego też względu mundurowi coraz częściej publikują w sieci dane osób poszukiwanych listami gończymi.

 

Przestępcy nie mogą czuć się bezpieczni. Ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości staje się dziś coraz trudniejsze. W dobie mediów społecznościowych i szerokiego dostępu do sieci informacje bardzo szybko się rozchodzą. Z tych dobrodziejstw coraz częściej korzystaj policjanci, którzy publikują wizerunki oraz dane osób ukrywających się.

Dziś funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim poszukują mężczyzny, za którym list gończy wystawił Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

– Damian Juszkiewicz, lat 39, ostatnio zamieszkały w Krzewiu Wielkim poszukiwany jest w związku z przywłaszczeniem powierzonej mu rzeczy ruchomej. – wskazuje oficer prasowa lwóweckiej policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim pod numerem telefonu 47 87 35 223 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo do dyżurnego jednostki pod numerem telefonu 47 87 35 200 lub 47 87 35 300.

– Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania. Zapewniamy anonimowość! – dodaje policjantka.

11 KOMENTARZE

  1. Brak słów,poszukiwany bo przywłaszczył rzecz ruchomą i policja wydała list gończy i zdjęcie gościa.To jakiś żart? Osrajtek uciekł przed wymiarem sprawiedliwości i śmieje się że go ganiają i znaleźć nie mogą a tu zwykły chlopina poszukiwany jak bandzior.Osrajdka zdjęcie dajcie że poszukiwany bo ten to nakradł tyle że ten poszukiwany to co do Osrajdka to pikuś.Co za kraj ,wstyd żeby policja ogłaszała takie informacje.Wezcie się policjanci za Osrajdkow i innych tego typu co okradali nas tyle lat.Nie jestem za polityką ale widzę i słucham.

  2. Nie zdążyłam wysłać a już znikło ale jeszcze raz napiszę że brak mi słów bo gość jest tak naglasniany i ścigany jakby komuś głowę uciol a Osrajdek okradał nas rodaków a teraz ukrywa się i nie mogą go znaleźć.Jak za czasów średniowiecza że bogaty jest bezkarny a biedny to ścierwo które można zgnoic.Tak my tu mamy w Polsce, średniowiecze.

  3. Dziwne to – podają personalia, ale co przywłaszczył konkretnie to wielka tajemnica?
    Dopóki nie ma wyroku, to w każdym przypadku jest domniemanie niewinności, więc rzucanie oskarżeń może wrócić jak karma

  4. Do gość
    Powiedz konkretnie pacanie z kisieliwym móżdżkiem ci Obajtek ukradł. Nałykałeś się jak pelikan różnych bazarowych głupot i wymądrzasz się jak byś wszystkie rozumy pojadł, chyba kisielu.
    Takich pelikanów powtarzających głupoty innych pelikanów jest wielu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here