Powiat lwówecki: Dziś spodziewane burze z gradem

1
120
SONY DSC

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie o spodziewanych w dniu dzisiejszym na terenie powiatu lwóweckiego burzach z gradem.

 

Ostrzeżenie: Burze z gradem, stopień: 1, prawdopodobieństwo: 70%

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad.

Ważne: od: 2019-07-27 12:00 do: 2019-07-27 21:00

 

synoptyk IMGW-PIB: Edyta Socha Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu

1 KOMENTARZ

  1. Burze to zjawisko niebezpieczne lecz towarzyszy człowiekowi od zawsze i jest dla naszego zdrowia bardzo drogocenna. Chmura burzowa tworzy stałe pole elektromagnetyczne a po wyładowaniach atmosferycznych w powietrzu pojawiał się ozon trójatomowy tlen zabójczy dla wirusów , jak oddycha się tym powietrzem to czuje się siłę i energię a cała przyroda budzi się do życia. Niestety z przykrością trzeba stwierdzić, że burze występują bardzo rzadko a susza pustoszy nasz piękny zielony kraj. Podejrzewam, że przyczyną tego są zmiany klimatyczne wywołane przez smugi chemiczne tzw.chemtrails cząsteczki aluminium i rtęci rozpylane w atmosferze przej samoloty NATO na zlecenie rządu światowego. Po co to robią ? Pseudonaukowcy twierdzą, że jest to walka z globalnym ociepleniem ( pseudonaukowa bzdura ) ale tak naprawdę zależy im na depopulacji ludności i wysokich cen żywności. Potrzebują przestrzeni życiowej dla pejsatych synów Dawida z naleśnikami na głowie bo jest ich 7 milionów w swoim karłowatym państewku.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here