Poszukiwany listem gończym ukrył się w kominie z wędzarnią

0
2461

Mężczyzna tak bardzo chciał uniknąć odsiadki, że słysząc pukanie do drzwi policjantów, którzy po niego przyszli schował w przewodzie kominowym, gdzie siedział na rusztach wędzarni.

 

 

Policyjna służba to nie tylko kontrole drogowe i przeprowadzane interwencje, to także poszukiwania i zatrzymywania tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zapukali do drzwi jednego z domów na terenie gminy Zagrodno. Funkcjonariusze podejrzewali, że wewnątrz może znajdować się 25-latek, który jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, jednak ukrywał się przed organami ścigania, chcąc uniknąć pobytu za kratkami.

 

 

„Po wejściu do domu policjanci sprawdzali wszelkie możliwe miejsca, w których mógł znajdować się poszukiwany. Mężczyzna tym razem również się ukrywał. Został zatrzymany na strychu, w przewodzie kominowym, gdzie siedział na rusztach wędzarni.” – wyjaśnia mł. asp. Dominika Kwakszys ze złotoryjskiej policji.

25-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi zasądzoną wcześniej karę za popełnione przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here