Poszukiwania 33- latka zakończone. Odnaleziono jego ciało

6
17456

Lwóweccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim będą wyjaśniać okoliczności śmierci 33- letniego mężczyzny, którego ciało w niedzielne popołudnie wyłowiono ze żwirowni w Rakowicach Małych koło Lwówka Śląskiego.

 

 

Młody mieszkaniec gminy Jeżów Sudecki ostatni raz widziany był wczoraj w godzinach wieczornych na terenie żwirowni w Rakowicach Małych.

Po otrzymaniu zgłoszenia o jego zaginięciu policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą, w tej oprócz funkcjonariuszy KPP w Lwówku Śląskim udział brali także strażacy z JRG PSP w Lwówku Śląskim, druhowie z OSP Kotliska, a także Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno- Nurkowego z Jeleniej Góry, OSP JRS Wrocław, SGRW Legnica 1 oraz Wodna Służba Ratownicza z Wrocławia.

 

 

Po godzinie 16. w niedzielę 16 lipca 2023 roku, w wodzie, na terenie żwirowni w Rakowicach Małych odnaleziono ciało poszukiwanego od późnych godzin nocnych 33- letniego mężczyzny.

Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśniać będą lwóweccy policjanci pod nadzorem prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim. Pomocna w określeniu przyczyny śmierci ma być sekcja zwłok mężczyzny.

Rodzinie i najbliższym składamy kondolencje.

fot.: Kacper Barsul
fot.: Kacper Barsul
fot.: Kacper Barsul

6 KOMENTARZE

  1. Za czasów Bahama nie było takich zdarzeń, było to oświetlone i jeden drugiego bardziej pilnował, jeszcze trochę i zamkną tą część a najlepiej niech Gmina podzieli na działki i sprzeda

    • Co było oświetlone, gamoniu? Jeden kawałeczek jedynie. Tam, gdzie pływali i imprezowali. To, że ktoś się nahlał, w środku nocy chciał popływać po pijaku i się utopił to wina gminy bo nie przedłużyłą umowy wynajmu bahama? Póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała, żeś d….il ;-D

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here