Poszukiwania 2-latki zakończone sukcesem. Dziecko jest całe i zdrowe

3
2118

W dniu 18 grudnia 2019 roku około godziny 13:45 doszło do nieporozumienia rodzinnego między matką a ojcem dziecka. Ojciec w wyniku konfliktu oddalił się wraz z dzieckiem. Zaniepokojona matka powiadomiła Komendę Powiatową Policji w Lubaniu o zaistniałej sytuacji. 37- letni mężczyzna poszukiwany był listem gończym i ukrywał się przed organami ścigania.

 

Należy dodać, że rodzice nie posiadają ograniczeń w opiece nad dzieckiem.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu mając na uwadze bezpieczeństwo i dobro dziecka podjęli czynności mające na celu ustalenie ich miejsca przebywania.

 

Szeroko zakrojona akcja policyjna doprowadziła do ustalenia miejsca przebywania dziecka i ojca. Dziecko całe i zdrowe powróciło do matki natomiast 37- latek został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie.

 

-/ asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań /-

3 KOMENTARZE

  1. Bo był poszukiwany listem gończym. A więc przestępca. Mu mieli zostawić dziecko pod opieką? Przeczytaj dokładnie cały artykuł a nie ferment siejesz. Natomiast do “ktosia”: matka zawiadomiła Policję więc obawiała się o zdrowie i życie dziecka, przypomnę był list gończy za tym pseudo tatą. Dlatego Policja zajęła się sprawą. Wystarczy czytać i rozumieć. Nic więcej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here