Policyjny pościg za podejrzanymi

10
2346

Jest spora nagroda za pomoc w odnalezieniu skradzionego piątkowej nocy w Wojciechowie traktorka – kosiarki.

 

W piątek, 14 stycznia w Wojciechowie, w gminie Lubomierz doszło do kradzieży z terenu jednej z posesji. Złodziej ukradli kosiarkę, paliwo i traktorek- kosiarkę. Poruszali się najprawdopodobniej Volkswagenem Sharon w ciemnym kolorze. Poszkodowani za pomoc w odnalezieniu skradzionego sprzętu wyznaczyli nagrodę: „Za informację i pomoc wyznaczam nagrodę w wysokości 1.000 złotych” – zapewnia poszkodowana pani Danuta. Wszelkie informacje można kierować bezpośrednio pod numer tel.: 691 019 627.

Policjanci z lwóweckiej komendy prowadzą działania mające na celu wykrycie sprawców. Nocne patrole i kontrole kierowców mają na celu wyłapanie podejrzanych. Jak się okazuje kierunek działań jest pozytywny. W nocy z soboty na niedzielę patrolujący teren gminy Lubomierz policjanci dostrzegli samochód, który wydał im się podejrzany. Postanowili więc zatrzymać go do kontroli.

Do zdarzenia doszło w pobliżu miejsca, gdzie dzień wcześniej dokonano opisanej powyżej kradzieży. Oficer prasowa lwóweckiej policji wskazuje, iż kierujący samochodem Renault Scenic nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Policjanci od Milęcic prowadzili za nim pościg. Gonili go przez Lubomierz, Popielówek, … Niestety, policjantom nie udało się go dogonić i zatrzymać.

Jak twierdzą nasi czytelnicy policjanci zgubili ściganego w okolicach Pasiecznika – Janic.

Co warto zauważyć, to złodzieje z Wojciechowa poruszali się najprawdopodobniej Volkswagenem Sharon a przed policją uciekał kierujący Renault Scenic. Czy to te same osoby, czy zupełnie inne i dlaczego uciekały? Czy poznamy odpowiedzi na te pytania?

10 KOMENTARZE

  1. W takich terenach corsami powodzenia, lwowek zamiast stawiać komendę za cholera wie jakie pieniądze powinien kupić flotę pojazdów terenowych. A do Pana co pisze te artykuły szkoda słów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here