Postępują prace na drodze Lwówek Śląski – Sobota

5
389

Kierowcy z niecierpliwością oczekują zakończenia prac przy modernizacji drogi powiatowej Lwówek Śląski – Sobota. Czy efekty inwestycji będą zadowalające?

 

 

Po długich staraniach Zarządu Powiatu o pozyskanie środków, w lipcu bieżącego roku ruszyły prace związane z drugim etapem modernizacji drogi powiatowej Lwówek Śląski – Sobota. Drogowcy przystąpili do wycinki zakrzaczeń oraz ścinki poboczy.

W ostatnich dniach wyrównane zostały miejsca, gdzie droga obsuwała się i położona warstwa asfaltu.

Szyki wykonawcy pokrzyżowała pogoda, przez co prace się nieco przeciągną. Niemniej od poniedziałku 4 września br. droga Lwówek Śląski – Sobota będzie w całości przejezdna. Jedyne miejscami mogą występować utrudnienia, gdyż wykonawca będzie utwardzał pobocza.

Nowa nawierzchnia z pewnością poprawi komfort jazdy i bezpieczeństwo użytkowników tej drogi.

5 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że przy odbiorze drogi będzie jakiś specjalista neutralny, bo jakość prac pozostawia wiele do życzenia. Nigdzie nie ma murków oporowych, a droga jest nad samym brzegiem rzeki. I wydaje się że za mało została zdjęta stara droga, bo wysokość nowej jest dużo wyższa. Żeby pieniądze podatników nie poszły na marne.

  2. Ale będzie można ciąć jak to będzie w identycznym stanie nawierzchnia jak aktualnie biegnąca w pewnej części na tym samym odcinku, już się nie mogę doczekać! 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here