Policjant pieszo ruszył w pościg za rowerzystą

2
1987

Wyjątkową determinacją wykazał się funkcjonariusz lwóweckiej policji, który widząc jadącego rowerem poszukiwanego mężczyznę, biegiem ruszył za nim w pościg.

 

 

Osoby, które zgodnie z wyrokiem sądu miały stawić się do więzienia celem odsiedzenia zasądzonego wyroku, a tego nie uczyniły nie mogą spać spokojnie a już tym bardziej poruszać się po ulicach miasta i wiosek powiatu lwóweckiego. Lwóweccy policjanci niejednokrotnie udowadniali, iż skutecznie odszukują i zatrzymują takich, co to myśleli, że są niewidzialni.

Kolejny przykład mieliśmy w dniu wczorajszym. W środę, 31 maja mundurowi patrolujący teren Gryfowa Śląskiego, w okolicach dworca kolejowego dostrzegli jadącego na rowerze mężczyznę, który wydał im się znajomy. Funkcjonariusze szybko przypomnieli sobie, iż ów rowerzysta jest na liście osób poszukiwanych. Jednak, gdy policjanci nakazali mężczyźnie zatrzymanie się, ten zmienił kierunek jazdy i zaczął uciekać.

 

 

Jeden z policjantów bez wahania pieszo ruszył w pościg za uciekającym 35- latkiem. Poszukiwany widząc, że na rowerze nie ma wielkich szans z mundurowym porzucił jednoślad i ucieczkę kontynuował pieszo. To też nie mu nie pomogło zgubić funkcjonariusza, który dogonił i zatrzymał mieszkańca gminy Gryfów Śląski.

Jak wyjaśniają policjanci 35- latek trafił już za kraty.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here