Policjanci zabezpieczyli 350 porcji marihuany oraz krzaki konopi indyjskich

13
2566

Policjanci z lwóweckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i uprawę marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 350 porcji tego środka odurzającego i 4 krzewy konopi indyjskich w zaawansowanej fazie wzrostu. 23-latek stanie wkrótce przed sądem.

 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zatrzymali 23 – latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W wyniku działań operacyjnych policjanci podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleźli marihuanę, z której można by było uzyskać ponad 350 porcji tego narkotyku, a także zabezpieczyli 4 krzewy konopi indyjskich w zaawansowanej fazie wzrostu.

Za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

13 KOMENTARZE

 1. MÓWMY O KONKRETACH !
  Bierzecie pod pache czecholudów co jedzą “piko” zbieracie od nich jakieś dziwne konfidenckie informację na różne tematy i ich bezkarnie wypuszczacie nacpanych i jest wszystko ok?!?!? Ale jak znajda parę roślinek to już kurwa bandyta , przestępca , kryminalista.. Zastanówcie się trochę kto komu większa krzywdę może zrobić bo to was zgubi. Czy nacpany metaamfetaminą za kółkiem konfident ktorego wypuszczacie bezkarnie za jakieś słabe informacje??Czy parę Krzaczków w Boxie…?? Niech Policja zacznie myśleć i działać po swojemu A nie sluchac się swoich przećpanych informatorów..!!!!! Nic nie warta policja

 2. Przykra sprawa. Człowiek chory, potrzebujący pomocy, który nie jest wstanie otrzymać pomocy od Państwa, zmuszony jest do kombinowania i narażania swojej wolność. Nie chciał wspierać czarnego rynku, nie chciał kupować nie wiadomo czego, więc zaczął uprawiać na własny użytek, nie jest to wysoka szkodliwość społeczna, a został potraktowany jak kryminalista. Polska jest bardzo ograniczona w tym zakresie. Czy tą uprawą naraził kogokolwiek na jakąkolwiek krzywdę? Czy spowodował szkody?
  Szkoda chłopaka, widać że rośliny zadbane, wiedział co robi. Liczę że będzie na nic narażony.
  Dziwne państwo, dziwne prawo, dziwni funkcjonariusze który chcą się podporządkowywać tym pawą i niszczyć życie ludziom potrzebującym pomocy i tego wspaniałego leku…
  Nie pozdrawiam 🙁

 3. Jak to się dzieje, że policja zatrzymuje naćpanych kierowców, złodzieji i osoby które każdy zna z tego że lubią przypierdo*** w nosek, a następnie ich wypuszcza? Ilu takich w Gryfowie dalej biega/jezdzi bez karnie? Dlaczego takie osoby są na wolności, a łapiecie i niszczycie życie młodym ludzią za lolka, czy parę krzaków? Co tu jest nie tak? Czy jak jeden z drugim dadzą Wam korszystne inforamcje macie prawo go wypuścić bez żadnego ale? Nazywajmy rzeczy po imieniu, jest to poprostu przekupstwo.
  Mam nadzieję że to się skończy 🙂

 4. Żałosne, policja nie jest niczym innym jak monoplolem państwa na brutalność i idiotyzm w średniowiecznym prawie!!! Większy strach przejść obok policji niż wkurwionych kiboli bo meczu. Obciąć im fundusze bo 0 z nich pożytku – maja wywalone na przemoc domowa czy zaćpanych zboków w Gryfowskich parkach, tylko kiedy śladowe ilości zioła znajdą u małolatów to mogą sobie statystyki podbić – tego samego zioła które WHO wykreśliło z listy substancji zakazanych do stosowania w medycynie!! Jeszcze raz zenada i popis debilizmu polskiego prawa i policji.

 5. Zenada! Od dZenadaawna jedynym celem Policji jest utrzymywania monopolu państwa na brutalność i prześladowanie obywateli. Żadnego z nich pożytku pożytku – maja wywalone na przemoc domowa czy zaćpanych zboków w Gryfowskich parkavh, tylko kiedy śladowe ilości zioła znajdą u małolatów to mogą sobie statystyki podbić – tego samego zioła które WHO wykreśliło z listy substancji zakazanych do stosowania w medycynie!! Jeszcze raz zenada i popis debilizmu polskiego prawa i policji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here